Forum16 The Official Web Site®
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum16 The Official Web Site®

| Forum16 The Official Web Site | Dersler | Proğram Arşivi | Oyun Dünyası | Bilgisayar Teknolojileri ve İnternet | Kültür & Sanat & Tarih | Dizi & Sinema ve Televizyon Dünyası | Müzik | Spor | Güncel Haberler |

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Damardan damar sözler

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Damardan damar sözler Empty Damardan damar sözler Perş. Mayıs 22, 2008 3:33 pm

DarkZomBie

DarkZomBie
Webmaster
Webmaster

Damardan damar sözler
1) Kiz DiYé oNém VéRénin.. GuZéL DiYé Kaşar SéVénin! PaRa DiYé Dost SaTanin! KraL oLsa TahTini MAfYa oLsa MéKaNini .......

2)Sana Bu SatırLarı Gurbetten Yazıyorum ! Her Kelimemden Sonra İsminLe Başlıyorum Anlaki Herşeyimsin Unutmak İstemiyorum Kim Kimi Unutursa LeyLadan Mecnundan Beter Olsun

3)Géçici HéVés DéğiL.. Hak éDéNé NéFés oLurum...

4)Sen Gelmezsin Bir Türlü.. Dertlerim Türlü Türlü.. Nice Dertleri Çektim.. Bu Başka Türlü.

5)BoşVér! Şimdi Goz YAsLarimi SiLMéyi Gücün YéTéRSé KahKahaya Boğ Béni Birak YaNakLarimi DuDakLarimi .. Gucun VAr iSé YuréğiDéN Öp Béni

6)HaksIzLIk Önünde EgiLmem Çünkü HakkImLa ßeraßer Gururumuda Kayßetmiş Olurum..ßen Tekim ßenim ßeyaz Sayfamda KaLemimde SiLgimde SevdikLerimin ELinde..ßen YazarIm ßen SiLerim!'

7)ArTik SanDaLYéMDéN Son DéFa DuSuYorum

8 ) Fark imi Fark éTTin Ya.. ArTik FarkéTMéSéNDé Fark éTMéZ

9)uMutLar TuKéNDi GéNé iÇiYoRum aNNé. .

10) DéTayLAr AynaDir Fark'i YansiTir .. KraLLar iz BiRakir SoyTariLAr KisKanir .. SaLLanirSaDa YiKiLmaz TahTim

11)GeceLeri geLme jiLet tutarIm.. Uzatma koLLarInI Sanada AtarIm SenIn Icin ağLar Kendimi dOğrarIm Dedim Ya GüzeLim ßen PisKopatIm..

12)Hele bir ışıklar sönsün ..Sular durulsun . Bıçak atacağım Dağın dikine ..Kısa devre yapsın kalbim..Ellerim inatla dökülsün cıgaraya ..Sen beni ozaman Gör..Hele küssün meydan lar Kaldırımlara yağmur dökülsün ..Dağılsın Dişlerimde gülüşler ..Kaybettiklerim bi dönsün ..Sen beni ozaman gör ...

13)BéDéNim KaRanLikLara RuHum Sana Ait . .

14)HayaTi uÇurumLArDa Géçmiş Bir AdaMada MéZar oLaRak uçuRumun KéNari Yakisir. Unutma! ucurumun KéNArindada ÇiCékLéR YéTisir

15)kãrdãn ãdãmLãrIn SãLtãnãtI Güne$ görünCeye kãdãrdIr !

16)Seni ben kendime KADER saymi$tim, Ugruna her$eyi góze almi$tim. Yúregin ta$tanmi$ ¢øk ge¢ anladim. Bir damla góz ya$i DEGMEZMIS SANA !

17)CocukLArin Bir MaSaLa KanDiği Gibi BéNDé SéNin GozLéRiNé Kanmsim GuNésin YéR Yuzunu Yaktiği Gibi Gulum SéNin GozLérinDé yanmisim . .

18 ) GéL BuLut oLDa Yağ Biraz iSLanDir aL BaSimi DizLériNé YasLandir DéLirMisim SéVDé BéNi usLandir..

19)oLüm GéLdiği Zaman YaniMa GéLMé.. Bén AzRaiLLé'Dé HéSap KiTap Yaparim !!

20)Bir ÇığLıkTI YanLızLığım Hépiniz SağirDiniz . .

21) mútluluklâr dêlêrêm yênê âskındâ sên bênê dú$únmedên ya$amana bak sênên dêrtlerên varya benim yanımda ben onlarla ya$arIm sen keyfine bak !

22)Sen Uzaktaysan ßen Yanındayım Sen AteSteysen ßen Kordayım ßirGün ßu Dünyadan Göçersen ßilki Senden Önce Ordayım Sonsuz aSkım..!

23)Tam KarsiYa GéÇéRKéN BirakTiğin ''O'' éL BéNim ..

24)KraL OLsan Tacın Gider SuLtan OLsan Tahtin Gider... KraL DeğiLim Tacim Gitsin SuLtan DeğiLim Tahtim GitSin Ben Kendi HaLinde ßir Ağacim Fakat DaLimi Kiranin Ağacini Kökünden Sökerim.

25)SaKın üzmesin seni KarşıLıksız SevqiLer, baqrına taŞ basarsın aCıLar birqün diner. Giden qitsin aLdırma yanqınLarda söner.. SaKın dönüp bakma ardına KraL'Lar önde qider..

26)Fırtına Ne Kadar Sert Eserse Essin Kayadan Alıp Götüreceği Sadece Tozudur !

27)GüL SuNaN Bir eLde Daİma Bir miktar GüL KoKuSu KaLır.

28 )SéNi BoyLé SévDiğiMi BiLSéLér aSaLAr BéNi aMa GuZéLLiğin 10 PaRa éTMéZ ! BéNDéKi Bu a$k oLmassa . .

29)Béş PaRa éDérmi VarLiğin. . YokLuğun BéNi aCitSİn aLéM af éTsin Séni BéN AfFétMéM NéRDé unuttuySan BéNi Orda KALL..

30)GéCééLrin KaRanLiği YéTMéZ Gibi GunDuzLérimi Dé KaRarTTin KapanSin KapiLar UstuMé KaRanLikLArDa Vé SoGukLarda YaSamaYa AlisTim

31) BéN YaSaDikÇa séN ÇıLdıRæCæKsin!!!

32)uCurumun KéNaRinDa oLsan BiLé Sirf Hayata GiciKlik oLsun DiYé GuLumSé

33) Askini KaNimLa YazDim Hér Bir YaniNa

34) DağLar oNumDé éğiLirKéN KaYaLaRa YaLVArMamm

35)OmRomu OmRuNé NéFéSiMi NéFéSiNé KaTaYim GéL isMini DağLaRa TasLara YAzaYim GéLLL ..

https://forum16.catsboard.com

2Damardan damar sözler Empty Geri: Damardan damar sözler Perş. Mayıs 22, 2008 3:34 pm

DarkZomBie

DarkZomBie
Webmaster
Webmaster

LaF DaLaşınA GirmE KapaK OlursuN / UğraşmA EtikeT OlursuN / AdaM OL BeLkİ YanımdA YeR BuLursuN!

Siliyor Dünlerimi Yine Aşk .. ßirbaşıma ßırakıp Da ßeni...DuymazLıktaN GeLiyorsuN ßaK..

ßu kadar kaLpsiz oLamazsın.. ama YanLış YoLdasın ...!

% - YaLnızıM ELmA ŞekeriM SensiN ßeniM TeK NefesiM..- %

Gün gelir için yanar.. ELin Gider Mektuplara. GüN GeliR ßeni AnarsıN GözüN DalaR UzaklarA..

ßasiTLEr iftira EdeR ! / AcizLeR ŞikayeT EdeR.! / AsiLLEr De İdare EdeR..!

Her YağmuR YağdığındA GözLeriN Hep AkLımdA.. Adını Ne Zaman Ansam YağmuR YağaR BuraLara..

Bir GözLerim Wardı GözyaŞım KaLdı.. :'( Son İLacım Wardı O da Sensiz KaLdı..Bitti Yüreğimde Acısı KaLdı..

ßana uMut ßaqLama ßen Topraqa Söz VErdim!

Ne ßir Kızı Kendimize köLe Edecek Kadar KüçüLdük Ne De ßir Kızın uğruna köLe oLacak Kadar aLcaLmadık !

Senin içinde ßen ßitmi$ oLsaydim, ßenim içimde sen ya$iyor oLmazdin.. '

qenc Ya$ımda kaLßimi a$k'a Dü$man Edemem.. ßeni ßiLirsin kararLıysam dünya Dursa Dönmem! Cok qeciktin Her$ey için Artık Vursanda öLmem!

Yine de ben toparLadım yerden kaLbimin kırıkLarını.. Sırf ayakLarına batmasın diye. . .

Sattım a$kı Sende kaLsın, taLißim Çok Sen yaLansIn. . İstyorsa öLe oLsun ßir Dudak ver Üstü Kalsın.

duvarlara ismini yazdım onlara bakıp YALANlara kandım.

şiddeti sevmem;ama kullanmayı iyi bilirim!
Dünya bir gündür, o da bugündür!

Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi..

Vücudun otobüs, beynin şöfördür kalbin şöför maaline geçerse aşık oldun demektir.

Tesadüfen doğduk mecburen yaşıyoruz

Seni Severim, Seni Sevenide Severim, Seni Benim Kadar Sevenide Kurşuna Dizerim

HéRKésKéndiniAR†iS†saniOr.AmaßiLmiOrLArqiYöné†ménß énim.isDéDiqiméRoLwéRiRimisDéDiqiméYoL.!..

·$4Durumum çevrim içi/·$2Beynim meşgul/·$3Ruhum hemen dönecek/·$5Aklım dışarıda/·$10Elim telefonda/·$12Kalbim çevrimdışı

$€N GÜLL€R€ ÖZ€NM€ GÜLL€R S@N@ ÖZ€N$!N. ÜZM€ T@TL! C@N!N! S€N GÜLL€RD€ND€ GÜZ€L$!N. $€VG! K@D@RM@$UM $€V!L€C€K K@D@R Ö_Z_€_L_$_!_N

AyNaYa bAkInCa KeNdİmİ DeĞiL KoCaMaN bİİr YüReK vE O yÜrEkTe oNdAn da bÜyÜk bİr sEn gÖrDüMm.

NE AŞKLAR VARDIR KİMBİLİR,YAŞANMAYI BEKLEYEN....NE AŞIKLAR VARDIR KİMBİLİR,YAŞADIKLARINA NEFRET EDEN

kalbim seni taşıyamayıp durursa debi sonsuslaga kavuşursa melekler sorguya başladıgında 3 sözüm olacak SEVDİM SEVİYORUM SEVECEĞİM

Güzelsin, şirinsin, şahanesin. Çektiğim çileme tek bahanesin. Melek mi? şeytan mı? bilmem ki nesin. Tuzaktan tuzağa atsan da olur ben seni seviyorum sen sevmesende olur.

Aşkım var dağlar bilemez, sevgim var kimsenin aklı alamaz, birde sen varsın ya bir tanem dünyada kimse böyle sevemez...

Biliyorum bugün kulakların bir başka çınlayacak, anlayacaksın seni yine nasıl andığımı, özlediğimi. Ellerin titreyecek, gözlerin yollarda kalacak, sende hissedeceksin yüreğimde neler hissettiğimi!

bnm gibi gülen bnm gibi ağlayan bnm gibi üzülen bnm gibi sevinen birini bula bilirsin ama üzgünüm benim gibi seveni bulamazsın

Coca CoLayım Hayatın Tadıyım...CıkoLatayım Coq Tatlıyım ...AL Beniyim Bahanem Yoq...CiKoLaTaLı Gofretim Beni Sevmeyen Var mı...!

3Damardan damar sözler Empty Geri: Damardan damar sözler Perş. Mayıs 22, 2008 3:34 pm

DarkZomBie

DarkZomBie
Webmaster
Webmaster

Acılı msn nickleri..

--------------------------------------------------------------------------------

Acıyı Aşka Yama Yaptım..

Güzel bir aşk ve acılı msn nickleri yle girş yaptım

belkide çocuk gibi oturup aglayacağım ne kadar çok sevsemde seni... unutacağım..!!

..Ararken, omuz yerine, taşlara başını yaslamaktır yalnızlık ..

Hayatıma giren herkese, yasanmıs herseye ; Tesekkurler! Buyuyorum sızınle..

yaLan aşkından büyük, Gururum !

Nerden çıkardın seni sewdiğimi ? Ben Sana öLesiye; Aşığım !

Bir insanın herseyi gururudur..Gururumu hiçe sayacak kadar çok sewiorm seni !

Benim bütün Derdim özLem

AsLa unutamam demiyorum..Hakettiği kadar seweceğim, Gerektiğinde unutacağım !

AsLa kaLbime gömmicem..yok oLana kadar seni sewicem !!

Biz bir eLmanın iki yarısıyız, o en çok sewdiğim we ben [Adınız] (LL) [L'yi 2 tane yapın daha güseL duruyor ] [Sewdiğinizin adı] !

güçLüsün, istersen dünya eLinde..

Uzak dur! Nefretim We ben, Bana yeteriz !!

MeLekLe Şeytanın bir araya geLmesi kadar imkansız aşkımız..

kaLbi iki kişi payLaşamaz..

Hawa durumu gibisin..İşine geLince sıcak, kafana esince soğuksun !

Bütün şerefsizLer soLa diziLsin..Artık İNSANLARI sewicem..!!

kaLbimdeki yara izLeri geçti..Yeniden döndüm hayata

İnsanLar kişiLiksiz..Ödünç wermişLer, hayatLarını !

İnsanların verdiği hayat sevgidir.

Ben bana ait olanı kimden isteyeyim ki?

Bir sevdam kaldı bende geriye.

Kısa bir mola vermek istiyorum, izin verir misin hayat...

Acıyan yerlerimle kelimelere sığınma vakti şimdi
Gönül hep zora tutsak idi, hep uzaklara bağlı

Kapatıp gözlerimi...☆
SonsuzLuğa bıraksam kendimi ...☆
SonsuzLuğun koynunda uyusam ...☆
Bir daha hiç uyanmasam...☆

ÖyLé ßir $arkı DinLémk İstiyormki İntihara Té$ébüs Ettirsn,ÖyLé ßir MutLu OLmk İstiyormki ßéni Hayata ßağLasın,İmkansız Mı..??

Hépinizin iNkârıyım. ...
İrtifa Kâybıyım..
Doğum HâtâSıyım !

Dönüyorum kârânLığın içindê sêndên arta kâLân yâmâLı cümLêLêrimê…
Tükêniyorum hêr hârftê...
__oOo__
Vê bitiyorum ‘noktâ’ (.) misâLi…

♠maÇakızı♠

EfLatun renqi düşLer kuran bir "suskunum!"

кєšιη šєçιмιη вüтüηü єşιттιя нαуαттι

Seviyorum seni ama gitmeliyim...
Seni hayallerin,

Beni gerçeklerim bekler...!

Sabır Tüm Sıkıntıların Anahtarıdır Doğrudur
Düş Kırıklıklarım Sonucu Ruhum Yorgundur

Hayat!
Geç kaldım..
Eskilere at beni!

Umurumda olsa ağlardım.
Sözlerden akarken delikanlı bir bahar...

GeLeCeĞi MeRaK eTmİyOrUM nASIl OlsA GeLEcEk...

Ya$adikca
oyuna dahiLim,
NamussuzLuk dunyasinda kabus nufusu artmakta, sakLan!
Kiyametin tiyoLari goz kirpmakta.
In$a ettikLerini yikmak icin geLecekLer..
ßunun ßiLinciyLe ya$a!!..

Mutsuz CareSiz YaLnız Her$eyDen uzak
CevreSine Sahte qüLücükLer
Daqıtan asLında iÇi paRamparÇa
qözLeri kanLı we Çöpe atıLmayı
ßekLeyen ßir 0yuncaqım . . .

4Damardan damar sözler Empty Geri: Damardan damar sözler Perş. Mayıs 22, 2008 3:34 pm

DarkZomBie

DarkZomBie
Webmaster
Webmaster

! Birgün gözlerimden gözlerin silinecek, Artık ellerime ellerin değmeyecek..

! Karatoprak seni bende koparıpta ikimizi ayıracak, Fakat bilki aşkımız hep yaşayacak..

! Birgün nefesimde nefesin olmayacak, Artık gül yüzünün gülleri hep solacak..

! Bir çölün ortasında dudakları çatlamış, Bir ıssız sokakta yolunu kaybetmiş, Kadehlerde eriyip yokolmuşa benzer bu yüreğim.

! Nasıl esir olmuşsa gözlerine, Başka gözlerle avunmasını da öğrenir bu kalp! Merak etme.

! Akıtma gözümün kanlı yaşını, Uğrunda ağlayıp yanmaya değmez !

! Bir kaç mektupvari saramış resme, Bakıpta seni anmaya değmez ! Sana Değmez!

> Unuttum dedim aslında yalandı, Çıkmaz aklımdan, Alıştım dedim aslında, Kendimi kandırdığımdan!

> Ağlayan gözler aslında, Gülermiş bakarken ardımdan, Özledim derken aslında, Başkası geçermiş aklımdan!

> Gidenin ardından bakma, Düşme peşine! Kimden ne fayda gördün ki, Niye bu çile ?

> Senin derdin kendine, Kimden ne fayda gördün söyle ? Senin derdin kendine!

> Yolun ayrıldığı, Gidenin dönmediği, Çarenin olmadığı, Yerde bekliyorum seni...

> Bakma arkana,karanlıklara, Elin derdi yok acın hep sana...

> Bu son yol sana, Bu yol düş sana, Bu son söz sana...

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-