Forum16 The Official Web Site®
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum16 The Official Web Site®

| Forum16 The Official Web Site | Dersler | Proğram Arşivi | Oyun Dünyası | Bilgisayar Teknolojileri ve İnternet | Kültür & Sanat & Tarih | Dizi & Sinema ve Televizyon Dünyası | Müzik | Spor | Güncel Haberler |

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Güzel Nickler

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Güzel Nickler Empty Güzel Nickler Perş. Mayıs 22, 2008 3:28 pm

DarkZomBie

DarkZomBie
Webmaster
Webmaster

Güzel Nickler
Bir erkek en çok sevgilisini, en iyi karısını, en uzun annesini severmiş

Ruhunuzu satmayın! Kiralayın

Ölüm korkusu sürekli değil mezarda biten geçici bir duygu

Benim için hayatta 8 önemli sey vardır: Pamuk prenses ve yedi cüceler

Hiişşt sen… Hey oradaki… Arkana bakmasana lan… Sana diyom…

Dünya delikanlı olsaydı, yuvarlak olmazdı

Kurtlardan teklif geldi. Sürüden ayrılıyorum

Papağanımı konuşması için terörle mücadeleye verdim.
Sonuçtan memnunum.

Sigara içen birini öpmek küllük yalamaktan farksızdır

Gençler deneme-yamulma yöntemi ile yetişiyor

Her türlü iyi niyet itina ile suistimal edilir

“Bütün kadınlar güzeldir.” lafı sürümden kazanmak isteyen erkeklerin uydurmasıdır

Ayrılık içimde bir kor, her gün sobayı tutuşturuyorum.

İnsan icat oldu. Ekoloji bozuldu

Atalarımız zamanında Orta Asya’dan çıkıp da ters yöne gitselerdi, şimdi Japon olurduk

Allah seni mutluluk yağmuru altında şemsiyesiz bıraksın

Bakarsan bağ olur, bakmazsan göremezsin

Şiddete karşı savaş açın! Şiddet yanlılarını kurşunlayın

Dünya yuvarlak, ozon delik. Abi ne sapık bir gezegende yaşıyoruz be

Süperman de uçuyor ama kimse ona kuşbeyinli muamelesi yapmşyor.

Yazılıdan sıfır aldım ama önemli olan katılmaktı

Herkes iyiliğimizi istiyor ama vermiyeceğiz işte

Bilmemek ayıp değil yeterki çaktırma.

Dünya delikanlı olsaydı yuvarlak olmazdı.

Üniversite öğrencisinden okey, bilardo dersleri.

Sanık! Ayağa kalk! ve çocuklu kadınlara yer ver.

Bizi çekemediler halat koptu.

Nefes alamıyorum. Atmosferi açın.

Bedavaya sadece güneş doğar.

Bu tüp bebek hatalı; hep gaz kaçırıyor…

Kızda bir fizik var abi! Einstein yanında halt etmiş…

Korkunun ecele faydası yoktur, sadece iç çamaşırları kirletir…

İnsanların seni ezmesine izin verme;
Ehliyet al, sen onları ez…

https://forum16.catsboard.com

2Güzel Nickler Empty Geri: Güzel Nickler Perş. Mayıs 22, 2008 3:29 pm

DarkZomBie

DarkZomBie
Webmaster
Webmaster

Senden "disconnect" oldum olalı sevgilim
Yaşadığım hayat "demo" oldu birden bire
''Ctrl+Alt+Delete'' bile yaramıyor kalbime artık
Mumkun degil hatiralari "uninstall" etmek
"Alt+F4" deyip gitmenle kapandı tüm umutlarım
"hata raporlarıyla" terkettin.başardın tatlım kutlarım

If electricty comes from electrons, does morality come from morons?

Moblie phones are the only subject on which men boast about who's got the smallest

A friend will bail u out of jail, but a best friend will be there with u saying, Damn that was fun!

Trying is the first step towards failure

If you hate me, I love you too. It ain't my fault I'm better than you

If you are drinking to forget, pay in advance

The funny thing about Common sense is that it's not very common

I Dont Like The Drugs, But The Drugs Like Me

Save a horse, ride a Cowboy!

There are no stupid questions, just stupid people

I'm the girl your parents warned you about

I'm fat, but your ugly. I can diet

I'm cool, I'm hot....I'm everything you're not

I have lost my phone number, can I have yours?

Sometimes I wish I were you, just so I could be friends with me

One night the moon said to me, if love makes you cry why dont you leave your lover. I looked back at moon and said would u ever leave your sky

I'm in a good mood don't ruin it by chatting (BRB)

The more I learn, the more I forget. So why would I learn?

When I first talked to you, I was afraid to hold u, when I held u, I was afraid to love u, now that I love you I am afraid to lose you!

(L) Love is like quicksand… the deeper you fall in the harder it is to get out!(L)

Love is like sand if you hold on too tight it might slip away

Diamond was just a coal that did well under perssure

My calculations are U+ME=US!

(B) Don’t drink and drive you could spill your drink! (B)

The rich get richer and the poor get children

I would tell ya to go to hell but all dogs go to heaven

Take my advice...I don't need it anyways

Fat people are harder to kidnap

3Güzel Nickler Empty Geri: Güzel Nickler Perş. Mayıs 22, 2008 3:29 pm

DarkZomBie

DarkZomBie
Webmaster
Webmaster

Hadi Durma Ağla Ağla,Yüzünü Islatmasanda Ağla Böyle KAHPEDİR Dünya Son Bulur Kollarında!!!

Ey bütün gece sabaha kadar uyuyan zavallı! Yarın yatacağın toprağa da bir kandil yak

Konuşacak zamanı bil; krallara öğüt vermek tehlikelerin en büyüğüdür (AnTi SoSyEtE tEaM)

BeN SiGaRa TiRyaKiSi DeğiLiM SiGaRa iÇeRKeN DüŞüNDüĞüMüN TiRYaKiSiYiM.

SeNi SeveriM, SeNi SeveniDe SeveriM, SeNi ßeniM KadaR SeveniDe KurşuNa DizeriM

BOLU DAGI YOKUŞTUR MANZARASI PEK HOŞTUR ŞÖFÖR KULUN OLAYIM BENI YARA KAVUŞTUR

Şerefini kaybedenlerin, kaybedecek başka şeyi yoktur

KAPIDAN İÇERİ GİRİP YEMİNİNİ EDERSİN.ÇIKARKEN HAYATIN YEMİN ETTİĞİN MASANIN ÜSTÜNDE KALMIŞTIR

NE SEVDİĞİM İÇİN YAŞAYABİLİYORUM , NE VATAN İÇİN ÖLEBİLİYORUM.

.AMACIMIZA ULAŞINCAYA KADAR KARŞIMIZA ÇIKAN HERKES HAYATIYLA AMACIMIZA HİZMET ETMEZSE , ÖLÜMÜYLE BU HİZMETİ GERÇEKLEŞTİRECEK.

HERKES GİBİ YAŞAYIP,HERKES GİBİ ÖLMEK BİZE GÖRE DEĞİL.NE HAYATIMIZ BAŞKA HAYATLARA BENZER,NE ÖLÜMÜMÜZ BAŞKA ÖLÜMLERE.

Madem güneş tepeden doğdu. Gölge ayağımızın altıdır

(bu benim nick) Sen Benim Hayatımda Olduğun Sürece,Ne Sen Kimseye Rakip Ne De Kimse Sana Rakiptir

BeLaLıYım BeLaLi Bu GöNüL SaNa SeVDaLı EgeR SaNa BirSeY oLuRSa YaKaRim Bu DünYaYı

Bir gün titreyerek uyanirsan bilki resmini optügüm gündür.Ama bir gün sebebsiz yere gozyaslarin akarsa,bilki oldügüm gündür.

Günese adini buzla yazan biri olursa, bilki o biri seni benden çok seviyor

BENİ SANA KAVUŞTIRACAK TEK ŞEYİN ÖLÜM OLDUĞUNU BİLSEYDİM,YEMİN EDERİM Kİ AZRAİLİN GELMESİNİ BEKLEMEZDİM

ÖLMEK BİR KEFEN GİYMEKMİŞ,ÖLMEK O SOĞUK O KORKUNÇ VE KARA TOPRAĞA GİRMEKMİŞ.YOK BE GÜLÜM ÖLMEK ASIL"SENSİZLİKMİŞ"

Bana seni tarif etmemi isteseler inan anlatamam çünkü dünyanın tüm dillerini bilsem bile buna gücüm yetmez

ay gece uyumayanlar için doğar.. sen de bu gece uyuma.. o güzel gözlerini yumma.. ben bu gece ay olacağım ve yalnız senin için doğacağım.

BANA BİN KURŞUN SIKSADA ÖLÜM,UNUTMA BANA İŞLEMEZ GÜLÜM ALSADA ÇUKURUNA BİZİ ÖLÜM,HATIRLAKİ FİDANLAR ÇUKURDA BÜYÜR GÜLÜM
Hayatta 3yanlışım oldu:1.doğmam 2.yaşamam 3.sürüp giden hayatım.Bir tek doğrum oldu seni sevmem ama ne yazıkki üç yanlış bir doğruyu götürüyor be gülüm

Dünyada 2 renk gül olsn,1.kirmizi 2.beyaz,sen beni unutursan kirmizilar solsun,ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun

Gül bahçesinde geçsede ömrüm,üstüne gül koklamam gülüm,seni koklamak olsada ölüm,ugrunda ölmeye deger gülüm.

KÖRLER MEMLEKETİNDE ŞAŞI KRAL DEĞİLİM.AMA ÇAKKALLAR ŞEHRİNDE PADİŞAHIM

[c=0][a=1] KÖRLER MEMLEKETİNDE ŞAŞI KRAL DEĞİLİM.AMA ÇAKKALLAR ŞEHRİNDE PADİŞAHIM[/c=0][/a=37]

[c=10][a=37]KÖRLER MEMLEKETİNDE ŞAŞI KRAL DEĞİLİM.AMA ÇAKKALLAR ŞEHRİNDE PADİŞAHIM[/c=0][/a=39]

|͇̿C͇̿¤̿ ͇̿||͇̿C͇̿¤̿ ͇̿|

Dünyada 2 Renk Gül Olsn,1.Kırmızı 2.Beyaz,Sen Beni Unutursan Kırmızılar Solsun Ben Seni Unutursam Beyazlar Kefenim Olsun

Güneşin Doğduğu Yerde Parlayan Bir Işık Görürsen.Bilki Senin İçin Yanan Kalbimdir.

Alaca karanlığı sevmem,ya gündüz olmalı ya gece.Kurşun ya alnından vurmalı yada namluda kalmalı.Yar dediğin ya senin gibi olmalı yada...

HER NEKADAR SOSYETENİN ALTIN TAŞLARINDA DANS ETMESİNİ BİLMESEKTE,SOĞUK DOLUNAYDA AZRAİLLE DANS ETMESİNİ İYİ BİLİRİZ

Belki dağlarımda çiğdemler açar,uyur kar altında yediverenim.Bir gözyaşıdır yağmurlarım,gülerken ağlatır su verdiklerim

Aşkın Zehir Olsa İçmezsem,Yolun Ölüm Olsa Dönersem,Senin İçin Bu Candan Vazgeçmezsem Namerdim.

4Güzel Nickler Empty Geri: Güzel Nickler Perş. Mayıs 22, 2008 3:30 pm

DarkZomBie

DarkZomBie
Webmaster
Webmaster

·#·$9,1[c=1]¤ۣۜ..¤ ๑블๑◄███▓▒░░ ๑블๑·$0·@/!·$0·@/!\·$9BAKKAL__GAZİ░▒▓███ ►ஐ ๑블๑[/c=0]

кαувєттιм уσкℓυğυn∂α ναяℓığıмı

мαкѕαт ѕєνgιℓι..υğяυηα...öℓмєк ∂єιℓ..υğяυηα öℓüηє¢єк ...ѕєνgιli bulmaktr..

seni tanımadan önce ben deildm seni tanıdktn sonra bndeki benliğin aslında snsizlk olduunu anladm...

dünyaya bir daha gelsem sevgilim arar bulurum yine seni sewerim..

Bir telefon bekliyorum, sevgilim diye başlayan, seni seviyorum diye biten. Bir telefon bekliyorum, dün gelmesi gereken ve bugün hala gelmeyen...

* Hayatta üç şeyi sevdim. Seni, kalbimi, ümit etmeyi. Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye...

* Hayatta iki kör tanıyorum; 1.'si senden başkasını görmeyen ben, 2.'si beni göremeyen sen...

* Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamını taşısaydı ve sen bana, seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inanki bir tanem her gün yağmur yağardı...

* Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı...

* Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim...

* Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır, sakın ağlayayım deme! Belki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır...

* Bir gül olmak isterdim, dalımdan koptuğum an yalnız senin için kopayım ve yalnız senin avuçlarında solayım diye bir tanem...

* Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düşen yağmur damlalarını tutmaya çalış, tutabildiklerin senin sevgin tutamadıklarınsa benim sana olan sevgimdir...

* Ağlayışımm terk edip gidişine değil. Ben, sensizken, senden diye sensizliğini de sevmiştim. Sen, seninle, seni de sensizliğini de alıp gittin...

* Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın...

BiRaz TerBiyeli olsanız DiYorummMM

sevemedim ayrılığı ama gelme istemem

mutluluktan ölmek bize lüks...

doyadoya sevmek mutluluktan ölmek bize lüx bize lüx

sevdim ben seni nerdn bileydim --------liğini...gel demem ki sana suratında ihanet kokusu var hala[söz bnden şu an uydurdum]

' - sEnSiz Hayat Hoş oLsa BiLe Bana BoŞ GüseLim ..!!

' - Her Gün Böyleyim işte... Ben Mahkum Aşk kelepçe !!!

' - Gezdiğin -----lerden Kat Kat Üstündür Şu Gördüğün SERSERİ ..!!

' - Giden Alır Yolunu Ben Hala Burdayım,Şu Hayatı Sensizde Ben KIZIM En Gıcırından Yaşarım ..!!

' - Herkes Peygamber oLmuş Şu yaLan Dünyada Haaa Unutmadan Ben Daha Dünyaya Peygamber Gönderdiğimi HATIRLAMIYORUM !!!

' - Bir Sevdiğim Varki Sormayın Ben oNa DeLi o BENDENDE DeLi..!!!

5Güzel Nickler Empty Geri: Güzel Nickler Perş. Mayıs 22, 2008 3:30 pm

DarkZomBie

DarkZomBie
Webmaster
Webmaster

Kiz DiYé oNém VéRénin.. GuZéL DiYé YASAK KELIME SéVénin! PaRa DiYé Dost SaTanin! KraL oLsa TahTini MAfYa oLsa MéKaNini .......

2)Sana Bu SatırLarı Gurbetten Yazıyorum ! Her Kelimemden Sonra İsminLe Başlıyorum Anlaki Herşeyimsin Unutmak İstemiyorum Kim Kimi Unutursa LeyLadan Mecnundan Beter Olsun

3)Géçici HéVés DéğiL.. Hak éDéNé NéFés oLurum...

4)Sen Gelmezsin Bir Türlü.. Dertlerim Türlü Türlü.. Nice Dertleri Çektim.. Bu Başka Türlü.

5)BoşVér! Şimdi Goz YAsLarimi SiLMéyi Gücün YéTéRSé KahKahaya Boğ Béni Birak YaNakLarimi DuDakLarimi .. Gucun VAr iSé YuréğiDéN Öp Béni

6)HaksIzLIk Önünde EgiLmem Çünkü HakkImLa ßeraßer Gururumuda Kayßetmiş Olurum..ßen Tekim ßenim ßeyaz Sayfamda KaLemimde SiLgimde SevdikLerimin ELinde..ßen YazarIm ßen SiLerim!'

7)ArTik SanDaLYéMDéN Son DéFa DuSuYorum

8 ) Fark imi Fark éTTin Ya.. ArTik FarkéTMéSéNDé Fark éTMéZ

9)uMutLar TuKéNDi GéNé iÇiYoRum aNNé. .

10) DéTayLAr AynaDir Fark'i YansiTir .. KraLLar iz BiRakir SoyTariLAr KisKanir .. SaLLanirSaDa YiKiLmaz TahTim

11)GeceLeri geLme jiLet tutarIm.. Uzatma koLLarInI Sanada AtarIm SenIn Icin ağLar Kendimi dOğrarIm Dedim Ya GüzeLim ßen PisKopatIm..

12)Hele bir ışıklar sönsün ..Sular durulsun . Bıçak atacağım Dağın dikine ..Kısa devre yapsın kalbim..Ellerim inatla dökülsün cıgaraya ..Sen beni ozaman Gör..Hele küssün meydan lar Kaldırımlara yağmur dökülsün ..Dağılsın Dişlerimde gülüşler ..Kaybettiklerim bi dönsün ..Sen beni ozaman gör ...

13)BéDéNim KaRanLikLara RuHum Sana Ait . .

14)HayaTi uÇurumLArDa Géçmiş Bir AdaMada MéZar oLaRak uçuRumun KéNari Yakisir. Unutma! ucurumun KéNArindada ÇiCékLéR YéTisir

15)kãrdãn ãdãmLãrIn SãLtãnãtI Güne$ görünCeye kãdãrdIr !

16)Seni ben kendime KADER saymi$tim, Ugruna her$eyi góze almi$tim. Yúregin ta$tanmi$ ¢øk ge¢ anladim. Bir damla góz ya$i DEGMEZMIS SANA !

17)CocukLArin Bir MaSaLa KanDiği Gibi BéNDé SéNin GozLéRiNé Kanmsim GuNésin YéR Yuzunu Yaktiği Gibi Gulum SéNin GozLérinDé yanmisim . .

18 ) GéL BuLut oLDa Yağ Biraz iSLanDir aL BaSimi DizLériNé YasLandir DéLirMisim SéVDé BéNi usLandir..

19)oLüm GéLdiği Zaman YaniMa GéLMé.. Bén AzRaiLLé'Dé HéSap KiTap Yaparim !!

20)Bir ÇığLıkTI YanLızLığım Hépiniz SağirDiniz . .

21) mútluluklâr dêlêrêm yênê âskındâ sên bênê dú$únmedên ya$amana bak sênên dêrtlerên varya benim yanımda ben onlarla ya$arIm sen keyfine bak !

22)Sen Uzaktaysan ßen Yanındayım Sen AteSteysen ßen Kordayım ßirGün ßu Dünyadan Göçersen ßilki Senden Önce Ordayım Sonsuz aSkım..!

23)Tam KarsiYa GéÇéRKéN BirakTiğin ''O'' éL BéNim ..

24)KraL OLsan Tacın Gider SuLtan OLsan Tahtin Gider... KraL DeğiLim Tacim Gitsin SuLtan DeğiLim Tahtim GitSin Ben Kendi HaLinde ßir Ağacim Fakat DaLimi Kiranin Ağacini Kökünden Sökerim.

25)SaKın üzmesin seni KarşıLıksız SevqiLer, baqrına taŞ basarsın aCıLar birqün diner. Giden qitsin aLdırma yanqınLarda söner.. SaKın dönüp bakma ardına KraL'Lar önde qider..

26)Fırtına Ne Kadar Sert Eserse Essin Kayadan Alıp Götüreceği Sadece Tozudur !

27)GüL SuNaN Bir eLde Daİma Bir miktar GüL KoKuSu KaLır.

28 )SéNi BoyLé SévDiğiMi BiLSéLér aSaLAr BéNi aMa GuZéLLiğin 10 PaRa éTMéZ ! BéNDéKi Bu a$k oLmassa . .

29)Béş PaRa éDérmi VarLiğin. . YokLuğun BéNi aCitSİn aLéM af éTsin Séni BéN AfFétMéM NéRDé unuttuySan BéNi Orda KALL..

30)GéCééLrin KaRanLiği YéTMéZ Gibi GunDuzLérimi Dé KaRarTTin KapanSin KapiLar UstuMé KaRanLikLArDa Vé SoGukLarda YaSamaYa AlisTim

31) BéN YaSaDikÇa séN ÇıLdıRæCæKsin!!!

32)uCurumun KéNaRinDa oLsan BiLé Sirf Hayata GiciKlik oLsun DiYé GuLumSé

33) Askini KaNimLa YazDim Hér Bir YaniNa

34) DağLar oNumDé éğiLirKéN KaYaLaRa YaLVArMamm

35)OmRumu OmRuNé NéFéSiMi NéFéSiNé KaTaYim GéL isMini DağLaRa TasLara YAzaYim

6Güzel Nickler Empty Geri: Güzel Nickler Perş. Mayıs 22, 2008 3:30 pm

DarkZomBie

DarkZomBie
Webmaster
Webmaster

HERGÜN SENİ DÜŞÜNMEK VE YOKLUGUNU FARKETMEK NASIL ACI VERİYOR BANA BİLİRMİSİN..BİR GÜN SENDE SEVERMİSİN
SENİ SEVMEK İSTİYORUM KALBİM DURANA KADAR PEŞİNDEN KOŞMAK İSTİYORUM DİZLERİM ÇÜRÜYENE KADAR SENİNLE KONUŞMAK İSTİYORUM DİLİM TUTULANA KADAR SENİ ÖPMEK İSTİYORUM DUDAKLARIM KURUYANA KADAR SENİNLE ÇIKMAK İSTİYORUM SONSUZA KADAR CAVEBINI BEKLİYORUM ÖLENE KADAR
SEN VARYA SEVGİLİM. AVRUPA KADAR MODERN. *AMERİKA KADAR GÜZEL. AFRİKA KADAR SICAKSIN. NE VARKİ SEVGİLİM . ANTARTİKA KADAR UZAKSIN..

sen beni öyle bir hale getirdin ki dostlarım bile güldü ben seni öyle bir hale getireceğim ki DÜŞMANLARIN BİLE AĞLAYACAKK...

SEN SIMDI KARA BIR KUSKUSUN! KALABALIK SEHRIN YITIKLERINDE, MAVI ELLERINI DE SIYAHA BOYUYORUM, OYLECE KALIYORSUN KENDI CEHENNEMINDE!

CIKARSINLAR SENI SATISA, BIR LIRA VERENE LANET OLSUN!

BIR GUN BENI ANIMSARSAN EGER, ONCE BIR GULUMSE GULUCUKLE AN ADIMI, BENI SEVEN BIR COCUKTU DE, VE SONRA SENI NE COK SEVDIGIMI OGRENEMEMIS OLMANIN ACISIYLA ESEF ET!

BEN KI SENIN ICIN DUNYALARI YAKACAKTIM, SEN TUTUP BENI YAKTIN. NEFRETIMSIN!

SEVMEZ OLSAYDIM SENI O YALANCI GOZLERINI, SEVMEZ OLSAYDIM SENI O IPEK SACLARINI TUTMAZ OLSAYDIM O PAMUK ELLERINI. INANMASAYDIM O YALANCI GOZLERINE!

senden okadar nefret ediyorum ki ama okadarda seviyorum ne yapsam unutamiyorum seni anlaya bileceyin seni hala cok seviyorum

NEYIN BILDIN KI DEGERINI! BENIMKINI BILECEKSIN! BUNUDA TABI MAHVEDECEKSIN.

AMA HER SIIRDE ASK SEVGI YOKTUR. BAZEN NEFRET EDERIM BAZEN KIN KUSARIM, NEFRETIM DALGALARDIR KINIM ISE ENGIN DAGLARDIR, ASILMASI ZOR ENGELLERIM VARDIR, AMA BENI YIKAN INSANLAR DEGIL YASADIGIM YILLARDIR.

NEDEN IHANET ETTIN BANA, DUYDUM KI OTURDUN NIKAH MASASINA, BENSIZ MUTLULUK HARAM SANA!

Akşamın matem rengine büründüğü saatte gökyüzündeki kandiller tek, tek yanmaya başladığında içimde sessiz bir çığlık... Özlemeyi özledim. Özlemeye değer ne kaldıysa...

Yalnızlık gecelerin, Ümit bekleyenlerin, Hayal çaresizlerin, Yağmur sokakların, Tebessüm dudakların, Sen ise yalnız benimsin birtanem...

SEVDADA OZLEM OLMALI KI YUREKLERDE KALSIN, OZLEM BIRAZDA ACI VERMELI KI YUREKLER SEVDANIN DEGERINI BILSIN, YUREKLER CESUR OLMALI KI SEVDALAR TURKU TADINDA OLSUN!

SEVGILERIN EN GUZELI SENI SEVMEK, OZLEMLERIN EN GUZELI SENI OZLEMEK, VE HAYATIN TADI SABAH KALKTIGIMDA SENIN VAR OLDUGUNU BILMEKTIR BIRTANEM!!

GÜNLERDİR KAPIMI KİMSELER ÇALMIYOR. GÖĞSÜMDEN İÇERİ YOKLUĞUN SIZIYOR. BİR DEMLİK ÇAYIM VAR TÜTÜNÜMDE GEÇİYOR. DUVARLARA YAZDIĞIM HER CÜMLE AĞLIYOR

Bir KaranLIK geLiyor yokLuğunun ardından. Ne zaman güne$ batsa bu son gecem diyorum. Vazgeç yaLan dünyanın köhne saLtanatından. Yeti$ir bunca keder bunca eLem diyorum. Bu ne bitmez ayrıLık, bu ne bitmez özLem diyorum

Neden bu kadar zor seni sevmek ve bulamamak dokunmak istedikçe uzaklaşmak düşündükçe unutmak neden bu kadar zor seni sevdiğim halde söyleyememek hep birşeyler gizlemek sana sahip olacağım yerde seni kaybetmek...

Yanlızlık ne mavi derinlikleri olan denizlerde nede sıcak çöllerde olmaktır, yanlızlık bu şehirde seni arayıpta bulamamaktır...

IZDIRAB YASIORUM SENSIZ HER GECE,RUHSUZ YASAM GIBI OLUYOR,SENSIZ OLMUYOR,YOKSUN YANIMDA,SEVGINE IHTIYACIM VAR,SARILISINA MUHTACIM,TATLI BAKISINI OZLEMEKTEYIM...

BELKI FAZLA YAZIYORUM.BELKI FAZLA RAHATSIZ EDIYORUM.KUSURA BAKMA AMA AMACIM BU DEGIL.BEN SADECE SENI UNUTMADIGIMI HATIRLATMAK ISTIYORUM!!

Bir anımsın okuyupta bitiremediğim, bir özlemsin yalvarıpta hükmedemediğim, bir sen sensin merhaba deyipte elveda diyemediğim, bir tek bildiğim var sensiz ben hiiiçiiimmm...

UNUTMAK MI DEDIN,SUS CUNKU YALAN SOYLEDIN UZAKLASMA BENDEN,VAZGECMEK ISTEMIYORUM SENDEN HAYATIMI SENIN HAYALINLE SUSLEDIM,INAN BANA SENI HERSEYDEN COK OZLEDIM!!

Bir telefon bekliyorum, sevgilim diye başlayan, seni seviyorum diye biten. Bir telefon bekliyorum, dün gelmesi gereken ve bugün hala gelmeyen

EGER HAYATTAN BIKIP OLUME DOGRU SESIZCE YURUMEK ISTERSEN YANIMA GELKI SANA SENSIZLIGIN OLUM OLDUGUNU GOSTEREYIM...

Sen seni özleyenlerin özleminden habersiz özlenmektesin sen var ya sen özlenenlerin içinde en çok özlenensin.

Gecenin En Sarhoş Vaktınde Sana Son Bir Şiir Yazacagim, içinde Sana , Sahte Göz Yaşlarina, Masum Bakişlarina Ve Yalan Aşkina Lanet Okuyacagim...

BU SEHIR ,BU KALABALIK ,BU KARMASA. ICIM BURKULUYOR , ONCA INSAN BIR SEN OLMUYOR. VE SEN ONCA INSANDAN BIRI OLMUYORSUN...

Telefondaki sessiz nefesine, sıcacık gülümsemene, karşımda otururken beni süzmelerine hasret kaldım. İnanki tatlım varlığına, arkadaşlığına, dostluğuna muhtacım. Seni İnanılmaz Özledim.

Mademki varlığım acı veriyor sana yokluğumla daha mutlusun öyleyse yokluğumla kal sevgili ki yokluğum benim bu aşk için büründüğüm son kimlik olsun...

Herşey bir anlıktır. Aşklar, sevdalar hepsi bir anlık. Kalansa tortusudur hayatın. Ayrılıklar, acılar birde yalnızlık...

HADI GIT ARTIK,NE DURUYORSUN BEEE YOKLUGUNA INANDIR BENI YORULDUM HER BULDUGUM YERDE KAYBETMEKTEN SENI...

Usandım yeşermemiş umutsuz bahçeyi beklemekten, usandım, tarla kuşunun sesinden usandım bu yürekten kendimden usandım durup durup seni özlemekten

IKI VARLIGI DEGISTIREBILSEM YAGMURLA GULU SECER.VE SANA KISIN YAGAN HER YAGMURDA MILYARLARCA GUL.YAZIN KOKLADIGIN HER GULDE DUDAKLARINA DAMLA DAMLA SERINLIK VERIRDIM ISVECLIM...

Bir soluk kadar yakın, yıldızlar kadar uzak derler sevgi için, uzanırsın yetişemezsin, yetişirsin dokunamazsın, dokunursun vazgeçemezsin, vazgeçersin ama UNUTAMAZSIN...

Sana bıraktığım her çağrı seni özlediğimden, Yolladığım her mesaj seni sevdiğimden, Senin hep sesini duymak isteyişim sensizliğe alışamadığımdandır...

GÖZLERİMDEN AKAN YAŞ SENİ ETKİLESİN,ÖYLE BİR ETKİLESİN Kİ HER GÖRDÜĞÜN AKAN YAŞ BENİ SANA HATIRLATSIN

SANA OLAN DUYGULARIMI CUMLELERE AKTARABILSEYDIM EGER BITMEK TUKENMEK BILMEYEN BU COCUKSU SEVGIM BIR KALEM, GOZYASLARIM MUREKKEP PAMLASI, VE UGRUNA ADANMIS BU GARIP ISE, SOLGUN BIR KAGIT PARCASI OLURDU...

Her şey sağır içimde ne şiir ne musiki dünyadan bezmişliğim dünyalar kadar eski öylesine dağılmış öyle yıkılmışım ki bu ne bitmez ayrılık bu ne özlem diyorum...

BIR DAHA GOZLERIME BAKMA NE OLURSUN BEN BEN DEGILIM GOZLERIM DE SENIN DEGIL BOSUNA ARAMA SEVGILIM BEN YALAN OLDUM SENIN ICIN

SU UC GUNLUK DUNYADA COK GORULDU SEVGIMIZ, MUTLULUGA GIDEN YOLU KAPATTI KADERIMIZ, MUTLU OLMAN ICIN KESME ALLAHINDAN UMIDINI, YOKSA OLURSUN BENIM GIBI!

Aşkına Tutulup Göz Yaşı Döken Sensizliğin Acısını Yıllarca çeken Her an Aşkından Boynunu Büken O benim Gönlümdür İşte Gönlüm

Yüreğim umulmayan yaralarla baş edemezken bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel çünki gülüşünü " ÇOK ÖZLEDİM "

IPEK GIBI SACALRIN BIRER BIRER DÖKÜLSÜN ÖKSÜRDÜKCE CIGERLERIN SÖKÜLSÜN HERKES NESELIYKEN SENIN BOYNUN BUKULSUN BAHTSIZIN BIRI DESINLER BENI YAKTIGIN ICIN ALCAK

Yalniz kal..Askimi yalan dersen..Asiklar icinde yanliz kal..Sevgimi inkar edersen..Sevgililer icinde yalniz kal..Halimi görmüyorsan eger...

Hayatta çok nimetler var yaşanan. O nimetler ki değeri kaybettikten sonra anlaşılan.

Gece karanlığa gömülürken. Senide beraberinde götürdü, karanlık dünyama ışık olmanı beklerken, bir yıldız misali avuçlarımdan kayıp gittin.. Seni Özleyeceğim

OYLE HABERSIZCE GELIYORKI OLUM RUYALAR TAMAMLANAMIYOR GIYINIP KUSANILAMIYOR GULUP AGLANAMIYOR VE SON BIR DEFA OLSUN INSAN GOZ GOZE GELEMIYOR...

7Güzel Nickler Empty Geri: Güzel Nickler Perş. Mayıs 22, 2008 3:31 pm

DarkZomBie

DarkZomBie
Webmaster
Webmaster

Seni Seviyorum! Diyen Dillere Degil...senin Icin Aglayan Gozlere Inan...

Insanin Insana Verebilecegi En Olumsuz Hediyedir Sevgi...

Unutma Ki Insan Sevebildigi Kadar Insandir.

Insanlarin Umudunu Kirma..belki De Sahip Oldugu Tek Sey Odur.

Dunyada Paylasildikca Buyuyen Tek Sey Sevgidir.haydi O Zaman Paylasalim...

Ne Olurdu Bir Yapragin Daha Olsa!bak Sevmiyor Iste Beni Hain Papatya!

Ask Gunah Olmayacak Kadar Masum,kole Olmayacak Kadar Ozgur,unutulmayacak Kadar Derin,umulmayacak Kadar Yakin,tek Basina Yasanmayacak Kadar Takimdir...

Ben Seni Sectim Sen Benim Icin Yalan Dunyadaki Tek Gerceksin...

Uzakliklar Kucuk Sevgileri Yok Eder Buyukleri Ise Yuceltir Tipki Ruzgarin Mumu Sondurup Atesi Yukselttigi Gibi...

Dunya Da Hersey Kendine Bir Es Arar,tasin Kalbi Yoktur Ama Onu Da Yosun Sarar...

Askimiz Kara Bulutlarla Kapliysa Eger..yagmurun Yagmasini Bekle Cunku Her Yagmurdan Sonra Gokkusagi Cikar...

Bir Gun Gunes Dogmayi Ay Batmayi Unutursaa Ben De Seni Unutacagim...

Ictigim Sigaram Gibiydin Aramizda Tek Bir Fark Vardi Sigarami Ben Bitirdim Benide Sen...

Senin Olan Herseyi Sensizligi Bile Seni Hatirlattigi Icin Seviyorum...

Unutma Bal Yapan Her Arinin Kuyrugunda Bir Ignesi Vardir.

Deniz Ya Kudurmali Ya Durulmali,hancer Ya Sonuna Kadar Saplanmali Ya Kininda Durmali.sevecekse Insan Ya Olumune Sevmeli,yada Hic.

Insanlar Tanidim Yildizlar Gibiydiler,hepsi Gokteydi Ama Ben Seni Gunesim Sectim Ve Bir Gunes Icin Bin Yildizdan Vazgectim.

Ask Bir Elma Sekeridir. Yersin Yersin Elinde Kazigi Kalir.

Basini Gogsume Yasladigin Zaman Tek Dusmanim Akip Giden Zamandir.

Dun Yine Yapayalniz, Dolastim Yollarda...yagmurlarin Islattigi, Bombos Sokaklarda.gozlerimde Yas, Kalbimde Sizi, Unutmadim Seni, Unutamadim, Unutamadim, Ne Olur Anla Beni...

Hayatindaki Uzuntuler Kumsaldaki Ayak Izleri Kadar Gecici Mutluluklarsa Mermere Kazinan Yazilar Kadar Kalici Olsun...

Senin Icin Uzaktan Sevmeyi,bakmadan Gormeyi,dokunmadan,hissetmeyi,duymadan Dinlemeyi,goz Yaslarimla Gulmeyi Ve Kavusmak Icin Sabretmeyi Ogrendim Ama Sensizlige Asla...

Bir Bakisin Manasi, Hic Bir Lisanda Yoktur, Bir Bakis Bazen Sifa, Bazen Zehirli Bir Oktur, Bir Bakis Bir Asiga Neler Neler Anlatir, Bir Bakis Bir Asigi Senelerce Aglatir...

Unutma! Nasil Sensizligi Ben Yaratmadimsa Tadacagin Bensizlikte Benim Eserim Olmayacak...

Kenardan Ben Geceyim Yol Senin Olsun Ben Zehir Iceyim Su Senin Olsun Bi Sevgili Bulmussun Hayirli Olsun Bi Tane De Benim Var Haberin Olsun.

Fizik Ile Buldum, Kimya Ile Cozdum, Edebiyat Ile Soyluyorum, Seni Cok Seviyorum

Gulu Oylesine Sevmelisin Ki Soranlara Dikeni Yok Diyebilmelisin.

Bir Insan Olunce Unutulmaz, Unutulunca Olur!

Senii Sevdigim Kadar Yasasaydim,oulsuz Olurdum.... Sen Hala Sonsuzludun Yuzunde Bir Damla Gozyasisin..

Firlatmistim Kalbimi Uzaga,en Uzaga.denk Gelirde Rastlar Diye Bir Yildiza...yanilip Susturdum,agrimin Cagrisini,cagrimin Kohnemis Agrisini...

Oysa Kim Bilir Ki ,yanagimda Yanginlardan Cok Once O Yarin Biraktigi Opus Izi Var... Yuregimde Anilardan Kalan Bin Dus Izi Var...

Kanmadim Aynalara Sana Kandigim Kadar...icimde Bir Bosluk Sana Yandigim Kadar..

Bir Cift Ela Goz Yuzunden Icimde Bir Sonbahar Aciyor Oyle Aciyor Ki, Acilar Acisiz Kaliyor, Mevsimler Ustume Devriliyor,kislar Kissiz Kaliyor...

Pasli Bir Yanlizlikti Avuclarimda...ardimda Bir Yurek Yuku Ruzgar...ne Zaman Sevmeye Koyulsam,dogrulup Cogaldi Ayriliklar...

Seni Sildigimde, Anilar Defterinden,biliyordum Sokup Attigimi Hayatimin Yarisini...

8Güzel Nickler Empty Geri: Güzel Nickler Perş. Mayıs 22, 2008 3:31 pm

DarkZomBie

DarkZomBie
Webmaster
Webmaster

kaybeden aşk kazanan kim kim bu aşkın şehidi..

bunca kalabalık ortasında yalnız kaldın mı hiç sen

kalbine bir ağrı saplanıp dalıp gittin mi bilmeden

seni sordular ardından o gitti gelmez dedim

sus repçi bitti herşey herkese yalan söyle kendine sakın söyleme seviyorsun yine de

bana benden başka bir dost varsa bilmem lazım...

son dogum günüm de kendime yeni bir ben aldım

canımı yolda buldum tutum kolundan evime soktum

düşman kelimesini anlamını arkadaş sıfatını tasıyanlardan ögrendim

Gülmek uzun zamandır rol yaptığım bir oyun hiç gülemedim aylar oldu çünkü ışığım yoktu..

gözlerinde yaş olmasın tüm kalbim hep yanında..

çiğnedin geçtin herşeyi olsun aşkım hiç takma..

umutların bittiği yerim aşkı içime gömerim ayakta durmaya halim yok yine de koşabilirim.

bu gün doğum günün bebek öpücük koydum alnına kilometrelerce güller olsun bursa dan yanına

hadi silahı bırak, yaşamana bak hayat zor

pek çok serseri geldi geçti, şimdi hiçbiri yok esti bitti ama gör bak ben gene buradayım

sen korktukca gül solar ama ben korkmam

Sonra sana donup baba acaba bu ne desin

Bence sen bi kıvır hadı jurı cossun

Ömür bi girdap eskilerde bir kelepce koluma hakim

Kimi zaman göğüs gerersin kimi zamansa - kayıp o ruha teslim Nefsim gölge boylarında.

Nedeni sahim nedeni bilemedimki derdim neydi
Anlatır bi şair ruhu ellerinde kurban ve
Göz kapaklarında derman olsa kime ne fayda

Bir nefes hayat verin bu adama yokki hiç gücüm

Öcüm damarlarımda gezinen rap yuvarlardımda...
çaresizlik dizlerimde pusuda bekleyişte sakin

Hal yalın ayak yalınken aklı alın...
Huzur özür dilemeli bana uğaramadığı her gün için
Gurur affetmeli ona sadık olamadım tek eksiğim

Belki buydu yazdıklarımı dinlenecek hale getiren
Zehri tatmak gerekir bazen bilki senin elinden...

Zorda olsa irade sende hakim her bi hücreme
Kilit sinirlerimde kazılı nefretimle...

Sardım sarmaladım sigaramı kırdım yapıştırdım
Tuttum ucunu yaktım baktım heryer yangın

Emin ol emin yemin unutulmaz seni gidi it hislerin hain
Barış adına savaş saklanamaz kaçamazsın gözlerim şahin

Bu dilden firar eden her söz, yaydan çıkmış ok gibi

Gece-gündüz ömürden yontar dünya dönmez yarensiz

Varlık ruhu terk eder gözüm gözünden ayrılınca

Bendeki aşk altın misali ağırlığınca

Sensiz benlik yokluk demek kalbim sana emekçi

Aşk denen illet çorak arazide tilki misal kurnaz bekçi

Yel eserse kırmaz dişimi, kalp bir körse görmez bir şeyi

Saatler seni alır benden korkarım olamaz gelişi

Melek yanımda yüzünü saklar felek yüzüme kaş çatar
Bir tek bu hüznü sen boğarsın ipek tenin derime batsın

En güzel şiirlerimle kaleme adını sayıklatırım
Odamın hayaletisin sessizliğine aşığım

Ahbaplar maymun iştah sahibi benim içim senle tok
Yok ki gücüm belki devler ülkesinde bücürüm

Seni içeren masallarım anlatılacak kadar kısa değiller
Aşk ilinde bir tarafta cüceler diğer yanda devler

Heey büyücü yaptı büyüyü Büyüde gel tutulamaz her el

Bu girdabın yokedici döngüsünde yalpalan Sinsi sinsi yaklaşandır adını koydum şeytan

Anıların kabuslarımın alevleriyle yansın Karamsar gökyüzümden yıldızımsa kaysın

Vakitsiz ölümlere akıttığım göz yaşlarım için Sürtük kader utansın

berduşa name yakma çek git ilerle milim Milim

Ah bu körpelerde kalmamış fikir akıl Dumanlı bahçelerde aleve ver otu tipin coni maykıl

Eski dosttan düşman olmaz bunlar en büyük yalanlar

3 Nankör bir araya gelmiş çekip gitmiş şeref Esefle kınama görevindeki yalakalıkla mükellef

Kendine bir gün kötü gözlerle bak ayıbını yüzüne vur Aşağıla dürüst ol bir kere olsun sınırda dur

Baksen şu işe ee maneviyata saygıda kusura mı kalmış iki Hece
Tepelemesine çık seco omzuna yüklen kır kalbini ver elime

Beni devirmek çok kolaysa tarihinden Adımı sil

On bin resme dahil olsan ben veririm en iyi pozu

Benimle ay lı ben li konuşma dilini keserim

Rap hayatını tek parçamla bitiririm yeminliyim

Tek bir ihtimal var desem yerli yalaka sensin

kalbim eski dosta küser bu muhabbet burda biter

gecmişimi gölgeye teslim etim

kader yazılmıs magdem oynamak düşer derdi içime atmak ya kanser yada verem eder seni unutmak ister bu esralı gözler

ben degildim onlar oldu vefasız ben sefildim gecelrimde onlar kaldı cezasız

askını söle bana fiyatı ne kadar ben deki yürek ulan allahına kadar

dunya koca mekan acıması binlerce insan sokaklarda savunmasız bursa dunya içinde bir alt küme sucun mechul gidersin güme

aglarım kimseler duymaz sesimi hakırırım yıldızlara ismini

kac sokak var gördügümde agladım bilirmisin yanlızlıktan migdem bulanır geldesem gelirmisin

arabam yok ama sesimi kesmeyi bosuna esmeyin dönmesemde rapten vazgecmeyin

ask dedigin yalan olmam ona teslim

gidersende geriye dönme dönersen de üstüne fazla bir sey giyme

tutamadıgı verdigim sözlerimi silmedim yaslı gözlerini

ölüm yakın görüyorum izlerini haydi son defa tutayım ellerini

gülde güleyim sevde seveyim ölde öleyim senin için sensiz ben bir hiçim

dostlar namertler hepsi sertler

inlermeler fazla sürmez bu rap burda bitmez duygusala baglamısız tekbir cifli yetmez

kolpa olan doslarım bu sözleri yesin gözlerini kacırmadan kullak verip dinlesin

gun batımı ben ayyaşım bir köşe başında kaymışım

baska kimseyi sevemicek benim onu sevmedigim başka kimseyi göremicek beni onu görmek istemedigim gibi

son sölediklerim aklından cıkar çünkü gecerli degil onlar

Anlamama Yardım Ettin Aşk Yoktur Ve Şarışınlar B*ktur

Şimdi Senin Düşmanınım Mutsuzluğun Mutluluğum

Resimdeki Gözleri Oyuk Başucuma Koyduğum

Bakıp Bakıp Tükürdüm Sana

Terkedilmek Ağır Geldi Ağzım Bozuk

Bir İki Notada Sustum bende Melodi Polifonik

lütfen Muhattap Olmasın Ben Benimle

Hiç Bir Makineyle adam Olunmaz

ismail Ablayı Öpmüşler Şapur Şupur

Bak Bebek Bu sana ders olur

dikkat et şimdiki manitanada o cücükler sulanmasın

Goralı Yiyincemi Gaza Geldin

Lolipopumu bitirdim bi ara çubuğunu sana gönderirirm

Savaşla Başlar Herşey Barışla Bitse Keşke

Dar yerleri severim

Vaftiz edilmemiş insanların hepsine lanet Yağdıran insanların hepsine lanet Yağdırmayan insanlara lanet!!!

Ekmek aslanın ağzındaysa sular benim kalbimde!

Savaş denilen şey biraz yavaşla adil ol hedefi doğru seç

Hayatı karatmaya yeter sadece bir imza

gardiyanlar cellatlardan farksızdır,haksız yere yanmış her fert bizce yanlızdır,eğer eniştense gardiyan o haksızdır,yanlız kalmış her fert işte o zaman cellattır

İLK NEFESİMDE BEN SENİN SON NEFESİNDE SEN BENİM KOLLARIMDA SİMDİYSE ARIM BALIM MELEĞİM YİLDIZIM

kaderi geriye çevireceksen haydi gel çevir

nargilenin dumanına benzer hayallerim,sadece beni zehirler ve uçup gider!

pardon şu camı kapatalım

''Atom bombasiyla sakat dogan bedenler ödenemez bir bedel''

sayili arkadaslarim var ama bana yeterler dusmanin atesse dostlarim atesten beter..

hadi ordan andımız mı vardı kardı yoldan geçmeyi biz seçmedik

kuvayi dengesiz anten sus

sırtta çuval yaşıda elli nasırlanmış elleri helal kazanmış bu besbelli.

UYŞTURUCU BATAĞI ŞÖHRETİN BASAMAĞI

ölmek bile parayla parayla satın alınan bu toprağa gömülmek haram

bizi bölmek isteyen var bizi bölebilecek olan yok

barış yalan savaşsa gerçek savaşma gerzek''

Düşenin Dostu Olmamış ki Batanın Olsun

>>>>>>>>ingilizce nickler<<<<<<<

If you show Me reaL Love baby i'll show you mine..
(bebeim eğer bana gercek askını gosterırsen bende sana benımkını gosterırım..)

You see that shackle..? I'm Your sLavee...!
(Kelepcelerı Goruyormusun ? Ben senın KöLenim..)

I've become so numb , i cant feeL you theree..
(Çok hissizleştim , senin burda olduğunu biLe hissedemiyorum..! )

Do you ever wanna run away?Do you locked yourself in your room , with the radio on turned up so loud..No one hears your screaming..
(Hic uzaklara kacmak istedinmi? kendını hıc odana kitledinmi..radyonun kısık sesını arttırarak..Hıc kımse duymaz senın çığlıklarını..)

She said I'm leaving..Cause He cant take the pain..It is hard to continue this love it aint same..
(gidiyorum dedi çünkü acıya dayanamıyordu..bu aşka dewam etmek zordu we hicbirsey aynı değildi...)

Things I loved before, are now for saLe..
(önceden sewdiğim hersy şimdi satılık..)

Here is a little story that I made up So Let's make believe
( benım uydurduğum bir hikaye bu,o zaman kendımızı ınandıralım..)

I'm just a crazy kind of girl I wanna shop around , I've just begun
Don't wanna settle down
( ben cılgın bır kızım alıswerıs yapmak ıstıyorum..daha yenı basladım durulmak ıstemıorm..)

Don't be scared of your shadow You can't hide from your sorrow
( Gölgenden korkma , kaderinden saklanamazsın )

I lie and I lie and I lie till there's no turning back;I don't know why
(Yalan söylüyorum yalan söylüyorum dönüşü olmayana dek;Bilmiyorum neden)

oh tonight you killed me with your smile so beautiful and wild so beautiful
(bu gece gülüşünle beni öldürdün öylesine güzel ve vahşiceki öylesine güzel)

No longer waiting, remove illusions;No more complaining, forget confusion
(uzun beklemeler yok,ilizyonları kaldır;daha fazla yakınmak yok,karışıklığı unut)

I don't know who to trust no surprise;Everyone feels so far away from me
(Bilmiyorum kime güveneceğimi şaşırmadan;Herkes benden uzaktaymış gibi geliyor)

I tried so hard;And got so far;But in the end;It doesn't even matter
(O kadar çok denedim;Ve o kadar uzaklaştım;Ama en sonunda;hiçbir önemi kalmadı)

know that i can't get over you;'cause everything i see is you and i don't want no substitute;baby i swear it's deja vu
(seninle baş edemediğimi bil;çünkü gördüğüm herşey sensin ve yedeğini istemiyorum;bebeğim yemin ederim bu bir deja vu)

No one will love you the way I do;No one will love you;Love you like I do;It will never be the same
(hiç kimse seni benim sevdiğim şekilde sevmeyecek;hiç kimse seni sevmeyecek;benim sevdiğim gibi;asla aynı olmayacak)

I'm so over being blue;Cryin over you;And I'm so sick of love songs;So tired of tears;So done with wishing you were still here;Said I'm so sick of love songs so sad and slow.
(Çok hayalciyim;Sana ağlarken;Ve aşk şarkılarına hastayım;Gözyaşlarına çok yorgunum;Senin hala burada benimle olmanı dilerken;Dedi ki aşk şarkılarına hastayım çok üzücü ve yavaşlar)

Strange infatuation seems to grace the evening tide;I'll take it by your side;Such imagination seems to help the feeling slide.
(akşam vakti garip karasevda güzel görünür;bn onu senin yanından alacağımn;böyle hayal gücü hislerin kaymasına yardımcı olur)

I... Take the plan, spin it sideways.I... Fall. Without you, I'm Nothing.
(ben...plan yaparım yol kenarlarına ağ örerim.bn...yenilirim.sensiz ben bir hiçim.)

I've never written a love song.That didn't end in tears.Maybe you'll rewrite my love song.If you can replace my fears.I need your patience and guidance
(Gözyaşları içinde bitmeyen bir aşk şarkısı yazmadım.Belki benim aşk şarkımı tekrar yazabilirsin.Eğer korkularımı silebilirsen.Senin hoşgörüne ve rehberliğine ihtiyacım var.)

You put me through
(sen beni baştan sona ifade ediyorsun)

You won't cry for my absence, I know Because you forgot me long ago.
( Benim yokluğum için ağlamayacaksın, biliyorum. Çünkü Beni çok önce unuttun )

Though I'd die to know you love me I'm all alone.
(Beni sevdiğini bilmek için ölmeye razı olmama rağmen Ben tamamen yalnızım... )

listen to each drop of rain whispering secrets in rain...
(yağmurun her damlasını dinle yağmurda sırlar fısıldıyorlar. )

You're too important for anyone.
(Sen birisi için çok önemlisin)

i will not be drowned by your thoughtless screaming
(senin düşüncesiz çığlıkların arasında boğulmayacağım)

You will never be good enough
(Asla yeterince iyi olmayacaksın)

I have lived and I died for you
(Ben senin için yaşadım ve öldüm...)

perfect by nature icons of self indulgence
just what we all need more lies about a world that never was and never will be

(Doğuştan kusursuz Kendine hoşgörünün simgeleri Hepimizin tek ihtiyac duyduğu şey
bir dünya hakkında daha fazla yalan Hiç var olmamış ve olmayacak olan)

somehow now you're everybody's fool
(Bir şekilde sen şimdi herkesin aptallığısın )

9Güzel Nickler Empty Geri: Güzel Nickler Perş. Mayıs 22, 2008 3:32 pm

DarkZomBie

DarkZomBie
Webmaster
Webmaster

Herzaman gül, hayata gülücük şaç, gülmeyi benimse, Çünkü senin bir gülüşün için, Koca dünyada yaşayan biri mutlaka biri vardır.

Güneşin doğduğu yerde parlayan bir ışık görürsen.Bilki senin için yanan kalbimdir.

Bazen sana gayesiz, raslantısal bakardım... Sense kaçırırdın gözlerini benden. Oysa , sana bakarken gözlerinde kalbini görürdüm.

Gözlerin olmadan da kalbini göreceğimden habersizdin. Ve hatta sana bakmadan seni hissettiğimi bilmezdin

Titrer durur ellerim yanında. Vücudum ürpermeyle dolar. Üşüyorum ben yanında. Çünkü varlığın içime serinlik veriyor

İçim o kadar senle doldu ki... İnsanlar seni gözbebeklerimde görürler diye bakmaya korkar oldum

Öyle güzeldin ki! Ama bir gün anladım yüzündeki güzelliğin ruhundan geldiğini. Öyle güzeldin ki! Anladım seni güzel gören benim gözlerimdi.
Sevgimin güzelliğiydi seni güzelleştiren.
Ufukta bir gemi görsem seni taşıyan, Mavi denize dalardım geriye bakmadan .Uçsuz bucaksız mavilikte arardım beni .Taa ki beni sende bulana kadar.

Ay yıldıza mutluluk fısıldarken.Gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylaşırken.Ben sana bir parça mutluluk yolluyorum.içindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye

Hani gözler varya sözleri anlatır, Hani sözler varya gözleri aglatır, Hani anlar varya değeri geç anlaşılır,Bir de aşk varya seni bana anlatır..

Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır: O da geçip giden zaman...

Seni düşünür , seni özlerim , Sevgilerin özlemlerin derinliğinde .Ne olur kır şeytanın bacağını birkez beni hatırla , Bir sonbahar serinliğinde..

Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.Şimdi güneşin doğmasını bekle.

Şimdi daha iyi anlıyorum ki, Nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, Seni severken,sensiz olmak...

Gökyüzü yıldızlarla doluydu, ben hep seni düşünürken. Hüzün yıldızları koydum adlarını, seni hatırlatıyor diye. Aynı onlar gibi sende benden çok uzaklardaydın.
göz kırpardın uzaklardan sessizce. Bense hep seni bekledim, kırık kalbim, yaşlı gözlerimle.

Aynaya bakınca kendimi değil kocaman bir yürek .Ve o yürekte ondan da büyük bir sen gördüm.

Yağmur vuruyorsa pencerene,Anla ki o zaman ben ağlıyorum. Yağmur pencerene vururken ,Benim gözyaşlarım da kalbime vuruyor; Tıpkı yağmur gibi..

Bana kalsa gökyüzündeki tüm yıldızlar yerine bütün insanlara .Senin gözlerinde ışlıdayan bir çift yıldızı gönderirdim.

Ya durgun olmalı deniz ; ya durmalı ya da kudurmalı, Sonuna kadar saplanamayacksa hançer kınıda durmalı , Seven ölene dek sevilmeyecekse baştan unutulmalı.
Aptal kelimelerden nefret ettim...!
Anlatamadılar beni...! ...
Senden nefret ettim...!
Hiç ama hiç anlamadın beni...! ...

Ölüm ölüm dedim
Ölümden bıktım....!
Ne ölümle ilgili bişi yaptım
Ne ölüm benle ilgili bişi yaptı
Ben sonunda ölümden nefret ettim....!

Hayata küstüm dedim;
Beni gerçekten öldürmek istedi....!
Aman ölmeyeyim dedim;
Ama en sonunda neden öyle dedim,anlamadım....!

Ben hepsinden nefret ettim....!
Ne yaşamak, ne ölmek....!
Hiç biri umurumda değil.....! ! !
Kendimden nefret ettim! ....

Sen de benden et
Ey Sevgili....! ...
Her şeyden, en çok benden nefret et....! ...

Sen yaşarken bensiz;
Senden nefret edeceğim ben çünkü....!
Her şeyden çok beni düşün....! ...
Nefretimle olsa bile....
En çok BENLE YANSIN İÇİN....!

Kahrolası bu dünyada....!
Kahrolası BİR SENİ SEVDİM....! ! !

» Bak yine soldu güneş yine akşam oluyor ömrümün kadehine sensiz birgün doluyor sen yoksun diye inan dertligim kederliğim gelmezsen kahrolurum yıkılırım sevgilim seni çok seviyorum

» Sen sigara dumanın altında yana yana en sonunda kül oldun, sen kibritin hiç yanmayan ucudan birinin hayatından geçmiş oldun !!!

» Ölmek dünyada unutulup gitmekmiş, ölmek bir kefen giymekmiş, ölmek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş... yok be aşkım asıl ölmek "sensizlikmiş"

» Bir umuttu yanlızlık birşeyleri paylaşamamaktı belki,gözler dalıp giderken, yaralı bir serçeye ağlayan bir buluttu belkide,belki belkilerle dolu bir hayattı bu....

» Ben Sensizdim..! akşamın yaklaştığı saatlerde. kahrolursun görme ağladığımı. Başlayan düşü şafakla birlikte dağıtır ansızın her gün batımı..

» Vaktinden önce çiçek açmaz rüzgara kelepçe vurulmaz. Bende sen bitmedikçe veya bende ben ölmedikçe sana olan bu sevgim bitmez.

» Her deniz bir martı,her rüya bir uyku,her nota bir şarkı,her mezar bir ölü,her ağaç bir kök bulurda ben başka bir sen bulamam

» Her gün sevda cekipte gülünmuyor degil mi? Bir güzelden baskası sevilmiyor degil mi? Hani bensiz olurdun, olunmuyor değil mi

» Acının umutları yok ettiği anda, umutları yeşertecek bir sevgiye ihtiyaç duyarsan ben hep o bildigin adresteyim

» Gül filizlendigi günden itibaren güneşe aşıktır. Her ne kadar güneş her gece ayın görkemine kapılıp gülü bıraksa da, gül yıldızlara kanıp güneşi unutmaz

» Sesini duysamda heran yüzünü görmek değil özlediğimi bil heran.Hiçbir şey yüzünü görmek gibi değil

» Yine akşam oluyor, yine kalbim yanıyor, sensiz bahar gelmiyor, Sevgilim sen olmayınca bahçemde güller açmıyor.

» Güller anlatsın sana olan sevgimi. Güller anlatsın yalnızlığımı, çaresizliğimi,yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın.Ben anlatamadım güller anlatsın.

» Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim bir gün,bu ayrılık şarkılarını kurşuna düzeceğim.Seni benden ayrıdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim

» Seni sordum sokak lambalarına; bekleme boşa gelmez dediler.Boynumu büküpte baktım onlara, halime bakıp zavallı dediler.

» Bir eski dost gibi hatırla beni.Bir selam ver yeter.Unutmuş olsanda eski günleri.Adımı arasıra an yeter.

» An gelir insan gülerken ağlarmış. Gözyaşları sel olup kalbine akarmış. Kahkaha bir maske derler bilrimisin? İnsan sevdiğinden ayrılınca bu maskeyi takarmış.

» Önceleri hasreti hiç tatmadım .Yarimden hiç ayrı kalmadım biter diye takvimlere baktım.Zor geldi ayrılık alışamadım.

» Hep kalanlara gidenleri kattım.Bir gün yerine geçemediler.O kalanlara gidenleri kattım yine bir tane sen edemediler.

» Bir ömür boyu seninleyim desende istemem artık.Çünkü sen rüzgarın çoşturduğu bir toz bulutusun.Bugün bana esersin yarın ellere...

» Aşkımız su üzerine yazılan bir masaldı, göz kırpımı kısalığında kelebeğin ömrü uzunluğundaydı. Kalbimizde bir ömür boyu çekeceğimiz yaralar bıraktı

» Adını kalbime aşkla kazımıştım boşver aldırma belki bir gün silerim.Güzel bir rüyayı gerçek sanmıştım. Seni sevdiğim için özür dilerim.

» Bir gün seni unutmak zorunda kalırsam aşkımın küçüklüğüne değil, çaresizliğimin büyüklüğüne inan.

» Haritalara bakıyorum evin yok. Sözcüklere bakıyorum adın yok. Kendime bakıyorum seni görüyorum, çünkü benden başka yerin yok.

» Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Geldiği zaman boşluk dolduran değil gittiğinde yeri doldurulmayan biriyle ol.

» Hayat hiçbir insan için ağlamaya değmez. Zaten ağlamaya değen insan hiçbir zaman ağlatmaz. Sen yine de ağlamak istiyorsan başını dik tut. Göz yaşların ağlatan kadar alçalmasın.

» Gözlerin sözlerini örtecek kadar masum, düşüncelerin duygularını bastıracak kadar acımasız,ellerinde ellerimi tutamayacak kadar uzaksa benim suçum ne birtanem.

» Bir soluk kadar yakın yıldızlar kadar uzak derler sevgi için.uzanır yetişemezsin,yetişir dokunamazsın,dokunur vazgeçemezsin vazgeçer ama asla unutmazsın.

» Uçurumdan düşerken tutunduğum dal olsan ölmekten değil seni kırmaktan korkarım ki.Tutunduğum dalsın.Beni affet.

» Gidersen kim sular fesleğenleri,kuşlar nereye sığınır akşam olunca.Gidersen kar yağar avuçlarıma,gidersen kuşlarda ölür bende.

» Unutmaya beş kala gözlerini ve sana dair ne varsa bitmeye yakın işte bugün ben her şeyimi sende bıraktım sırf aşkımı aldım elinden onu da kaybettim. HÜKÜMSÜZDÜR

» Her deniz bir martı,her rüya bir uyku,her nota bir şarkı,her mezar bir ölü,her ağaç bir kök bulurda ben başka bir sen bulamam

» Seni uçsuz bucaksız bir okyanusta doğan güneşte,geceleyin parlayan ayda ve denizlerin o mavisinde buldum.Ancak gece doğabilecek bir güneşte kaybedebilirim.

» Sana gitme diyemedim; Gözlerim gözlerinde kaldı. Susuz büyürmü hiç çiçek; Su sende çiçek bende kaldı.

SEN SIMDI KARA BIR KUSKUSUN! KALABALIK SEHRIN YITIKLERINDE, MAVI ELLERINI DE SIYAHA BOYUYORUM, OYLECE KALIYORSUN KENDI CEHENNEMINDE!

BIR GUN BENI ANIMSARSAN EGER, ONCE BIR GULUMSE GULUCUKLE AN ADIMI, BENI SEVEN BIR COCUKTU DE, VE SONRA SENI NE COK SEVDIGIMI OGRENEMEMIS OLMANIN ACISIYLA ESEF ET!

SEVMEZ OLSAYDIM SENI O YALANCI GOZLERINI, SEVMEZ OLSAYDIM SENI O IPEK SACLARINI TUTMAZ OLSAYDIM O PAMUK ELLERINI. INANMASAYDIM O YALANCI GOZLERINE!

senden okadar nefret ediyorum ki ama okadarda seviyorum ne yapsam unutamiyorum seni anlaya bileceyin seni hala cok seviyorum

NEYIN BILDIN KI DEGERINI! BENIMKINI BILECEKSIN! BUNUDA TABI MAHVEDECEKSIN.

AMA HER SIIRDE ASK SEVGI YOKTUR. BAZEN NEFRET EDERIM BAZEN KIN KUSARIM, NEFRETIM DALGALARDIR KINIM ISE ENGIN DAGLARDIR, ASILMASI ZOR ENGELLERIM VARDIR, AMA BENI YIKAN INSANLAR DEGIL YASADIGIM YILLARDIR.

NEDEN IHANET ETTIN BANA, DUYDUM KI OTURDUN NIKAH MASASINA, BENSIZ MUTLULUK HARAM SANA!

HATIRLASANA O ESKI YILLARI SENI NE COK SEVDIGIMI OZAMAN ISTEMEZDIN CUNKU BASKASINI SEVERDIN SIMDI NE OLDU YALVARIYORSUN DIZ COKUYORSUN AMA BASKA KAPIYA SANA VERECEK BIR ASKIM YOK EGER COK ISTERSEN NEFRETIM VAR...

O GUZEL SACLARIN BIR BIR DOKULSUN HERKES NESE ICINDEYKEN SENIN BOYNUN BUKULSUN MEZARIN YILANIN AKREBIN BOL OLDUGU YERE KAZILSIN, ALLAH SENI YAKSIN BENI YAKTIGIN ICIN.

INSANLAR, YA KORKTUKLARI, YAHUTDA GIPTA VE HASET ETTIKLERI SEYLERDEN NEFRET EDERLER. (MACHİAVELLİ)

ACIKCA NEFRET ETMEK, ASIL DUSUNCESINI GIZLEMEKTEN DAHA ASIL BIR HAREKETTIR.(CİCERO)

BU GECE RUYAMA GIOR GIZLICE. BENI SIMSIKI SAR, OP KOKLA IYICE, SON KEZ ISYANLAR SAVUR KUFRET... VE SONRA CEKGIT KAHROLASI HAYATIMDAN SINSICE.

NEFRET EDIYORUM SENDEN O YALANCI GOZLERINDEN, O SEYTAN RUHLU GOZLERINDEN NEFRET EDIYORUM. ZATEN O DEGILMI BENI BU HALLERE KOYAN O DEGILMI BENI EN DERINDEN YIKAN! O DEGILMI SENDEN NEFRET ETTIREN.

BİLMEZDİM BİRDAHA SEWECEĞİMİ SEN ÖĞRETTİN BANA SEWMEYİ YENİDEN DOĞDUM SENLE ÖĞRENDİM YÜRÜMEYİ NE OLUR BIRAKMA ELLERİMİ_?_

10Güzel Nickler Empty Geri: Güzel Nickler Perş. Mayıs 22, 2008 3:32 pm

DarkZomBie

DarkZomBie
Webmaster
Webmaster

I'm just a girl with a crush on you
(ben sadece sana aptalca bir aşkla bağlı bir kızım)

Love me,cause inside I'm slowly dying call me, don't you know that my heart is crying?
(Sev beni,çünkü içten içe yavaşça ölüyorum Seslen bana,kalbimin ağladığını bilmiyor musun?)

Look into my eyes, you will find sadness and loneliness Just look inside my soul, i'm feeling so empty, empty...
(Gözlerime bak,yalnızlığı ve üzüntüyü bulacaksın Sadece ruhumun içine bak, çok boş hissediyorum,boş...)

Baby Everytime you touch me I become a hero I'll make you safe No matter where you are And bring you
(bebeğim bana her dokunduğunda bir kahraman olurum seni koruyacağım nerede olduğun önemli değil seni getireceğim)

All the souls that would die just to feel alive But I'll never let you go If you promised not to fade away
(Tüm ruhlar ölebilr,sadece canlı hissedenler Ama asla gitmene izin vermeyeceğim Eğer söz verdiysen solup gitmez)

See you at the bitter end From the time we intercepted Feels more like suicide...
(Acı sonda buluşuruz Yollarımız kesildiğinden beri İntiharmış gibi geliyor)

I know, the past will catch you up as you run faster
(bilirim ne kadar hızlı koşarsan koş geçmiş seni yakalayacak)

Here in the darkness I know myself Can't break free until I let it go Let me go
(Burada karanlık çöktüğünde,kendimi tanıyorum Gitmeme izin verinceye kadar beni özgürce koparamazsın Gitmeme izin ver)

Good enough I feel good enough for you Drink up sweet decadence I can't say no to you
(Yeterice iyi Senin için yeterince iyi hissediyorum Iç bu tatli düskünlügü Sana birsey söyleyemiyorum)

You're too important for anyone There's something wrong with everything you see But I, I know who you really are You're the one who cries when you're alone
(Sen birisi için çok önemlisin Gördüğün her şeyde yanlış bir şeyler var Ama ben, ben senin gerçekte kim olduğunu bilyorum Sen yalnız kaldığında ağlayan birisin)

When you're in love, what can go wrong?
(Aşıkken ne ters gidebilir ki?)

i don't want you and i don't need you don't bother to resist or i'll beat you it's not your fault that you're always wrong
(seni istemiyorum ve sana ihtiyacım yok direnmeye kalkma yoksa döverim seni her zaman yanlış olman senin suçun değil)

Shoot myself to love you If I loved myself I'd be shooting you
(seni sevmek için kendimi vurdum eğer kendimi sevseydim, seni vururdum)

Now I know I've got to Run away I've got to Get away You don't really want any more from me To make things right
(Şimdi kaçmam gerektiğini biliyorum kurtulmam gerektiğini artık gerçekten benden işleri düzeltmemi istemiyorsun)

}{ L¤§é ¥ourSeLF }{
^^NO ORDINARY GIRL^^
>>Nobody is perfect, I am nobody, THEREFORE I AM PERFECT!! :-D

Life.. has betrayed me once again
(hayat.. bana bir kez daha ihanet etti)

This love has taken its toll on me She said Goodbye too many times before... (Bu aşk bna çok zarar verdi ve daha önce bir çk kez elweda dedi.)

She'S got a past full of secrets She's got a clock on her feelings
(Sırlarla dolu bir gecmisi var Hisleri bir saate bağlı)

When you have loved and you've lost someone You know what it feels like to lose (birini sevdiğinde ve onu kaybettiğinde kaybetmenin nasıl olduğunu anlarsın )

Had a life but i can't go back can't do that,it will never be the same again
(bir hayatım vardı ama ona geri dönemem
bunu yapamam, hiçbir zaman aynı olmayacak)

I'm here without you baby But your still on my lonely mind (seni düşünüorm bebeim sen hala bnm yalnız(kimsesiz) aklımdasn)

We are all in there with the dead (biz buradaıs ölümle birlikte)

I'll need a miracle to help me this time(bu sefer harbidn bi mucizeye ihtiyacm oluck)

Your eyes are so blue, I can't look away as we lay in the stillness (gözlerin o kdr mawi ki hareketszlikte uzanırkn uzaklara bakamıyorum ..

I take a look at my life And realize there's nuthin left (hayatma bakıorm we hiçbişein kalmadıını fark ediormm...)

Time stands still as you pass away No more tomorrow this is your last day (sen ölürken zmn durur artık yarın yok bu snn son günün...)
*I'm awake but my world is half asleep
(ben uyanığım ama dünyam yarı uyuyr.)

*I will love you till death do us part
(bisi ölüm ayırana dek seni seweceim)

*i have to be with you to live to breathe
(seninle olmak zorundayım yasamak ,nefes almak için)

*soon to be blinded by tears
(ykında gözyaşlarım tarafından kör edileceğim )
ιf уσυ σиℓу києw.. тнє wαу ι fєєℓ αвσυт уσυ..

2. ::;» (naam) «;:: .ιllιlı.ıl.lılılι.

3. *«•´¤”. Smart-ass .“ ¤`•»*

4. ஜஆல♀♂ (je naam) ஜஆல♀♂

5. να¢αтισи ιѕ ιи тσωи, ℓєтѕ ρℓαу тнє ¢ℓσ¢к яσυи∂

6. [»] (*) ιм gση ѕнιηє υηтιℓ му нєαят ѕтσρ (W)

7. *#*(je naam)*#*.»Je dEnKt dAt jE HeEl wAt bEnT MaAr, KiJk gOeD In dE SpIeGeL JiJ LeLiJkE VeNt!!«

8. ~~*»(je naam)«*~~(L)~~*»(je lover)«*~~ lOvE MyN cHicKS. (K)(F). × «~~×

9. ๑۩۞۩๑?$49๑۩۞۩๑?$41๑۩۞۩๑?$37๑۩۞۩๑?$2๑۩۞۩๑?$13๑ ۩۞۩๑? $21๑۩۞۩๑?$29๑۩۞۩๑?$26๑۩۞۩๑?$5๑۩۞۩๑

10. ι wєит fяσм иσтнιиg тσ sσмєтнιиg иσw тнєу αℓℓ wαииα sєє мє fαℓℓ αи∂ тнє ρℓαуєя нαтєяs нαтє тσ sєє α тнυg иιggα вαℓℓ

11. !.#$%^&*()???????????(naam)???????????)(*&^%$#.!)

12. !.#$%^&*()_+|(jouw naam)<_>-> ( je naam )<1705>love----->کmart

20. ?`?._.?[(U)? ??t w???? k??w if ?? ????? M€ k€€? ?t ?? t?€ ??w(U)]?._.???)

21. ??o.O ?o.O ? K?$$ ?$ ??,,??? = ???,,?? I W??t ? k?,, ? k? ???m ??? O.o? O.o??

22. {{..??*ﺕ*(?..gєєf му иυ נє αиgѕт..?(*ﺕ*??..}}

23. ღ ♥♡♂ ♀ ↔ ↕ ▪ ๑ ▄ █ ????∙ ▒ ◊ ◦ ♠ ♣ ♪ の →?■♀ Ψ №← ∑ ξ ζ ω ∏ √ ∩ ? ∞≡ ▄ ≠ ^_^ ─ = ≈≌ ﺴ۩๑ ๑۩۞۩๑ ▓ ▲ γ ō ╦ ╩ ε ┘ ┌ ╬ ω ? Θ I ? ۣ۞ ۝ ? ● ۩

24. ๑۩۞۩๑ (je naam) ๑۩۞۩๑ houd ๑۩۞۩๑ van ๑۩۞۩๑(naam vriend/in)

25. мєиѕи zιנи ѕσмѕ zσσσσσσ ѕααι .. ∂αт zє zσмααя ιи ѕℓααρ ναℓℓєи ....... zzzzzzzzzzzzzzzzzz..........

26. (L)(K)K??b?l? H?gg?b?? ??v?b?? ??b????v??b??(K)(L)

27. (K)(?`v??)*T?UcH M?* *T???? M?* *c?mE ?? B?BY * p????? M?*(?`v??)(K)

28. (K) ??-(?`?.???)->(naam)-->(L)<--(naam)<-(?`?.???)-? (K) (K)?*?..My L?ve 4 (naam) W!ll Never 3nd..?*?(K) (K)?? I need (naam)!! ??(K)

29. (K) _:[ (je naam) (K) _:[(L) УФц јцѕт đФή?т ѕεε ΛŁŁ тђε ŁФνε тђΛт?ѕ ϊήѕϊđε Фf мε(L):$

30. (F)-=[(je naam)]=-...*(L)*...-=[(naam lover)]=-(F) ---{you make me feel so sweet, you make my life complete}--

««. yOu knOw ii Love uu ,, yOu knOw ii care .. Wherever uu nééd me ,, i`ll bé there (l) __*

0pen y0ur eyesz.. and l0ok t0 the w0rld(w)°o.O

(L) *(isim) * уσυ`яє тнє ƒяιєη∂ α gιяℓ ωιѕнєѕ ƒσя*

*Being a little princess is a fulltime jOb!*(H)

(¯`•¸·´¯) ƒяιєη∂ѕ¢нιρ ιѕ ѕσмєтнιηg тнαт вєℓσηgѕ ιη συя ℓιƒє , ωιтнσυт ωє ¢αη`т ℓινє. (¯`•¸·´¯)(k)(k)(k)

(L)Friendship is reaching for someones hand...and touching their heart(L)

»»[(k) [-Arkadasının adı-] ; I`ll be there 4u!..I like u soo much! BffL (f)]««

Just One Moment [ » ] Can Change Everything (w):.

friends are like stars (*) they come and go (*)but the ones that stay are the ones that glow

(f)İsiM(*)--»[»(l)YouAreAlwaysInMyHeart(l)«] -- (k)Best Friends For Life!!!(k)

[●тнє σηℓу яєαѕση ι ѕтιℓℓ ℓ.ινє ιѕ вє¢αυѕє σƒ му ƒ.яιєη∂ѕ αη∂ σηє σƒ тнєм ιѕ уσυ●]

(f)___ƒяιєη∂ѕнιρ ιѕ єνєяутнιηg ωнαт уσυ нανє тσ ηє¢єѕѕαяу ѕυяνινє ℓινιηg___(f)___

You knOw I lOve Ya I always will!(L) I Promise that...will never Change..! No WaYy!(

ஐ (w)the day i wil stOp lovinG yOu iS the day i CloSe my eyeS!

a real friend(F)will always be there for you(F)

(İsim)AllerBestFriends 4-ever I will never SaY You GoodbYe and when I saY You GoodbYe Thats The DaY I Close mY eYes:$hvJ

k)Keep smiling, don cry.. I love you, That’s why.. Don 4get me, 4get me never.. And let me be.. YOUR FRIEND 4 EVER!!(k)

When I See Your EyesI Always See Your SmileFriends For Ever

(H)(F)friends are 4-ever & boys are whatever^o(

●//ιт`ѕ ησт уσυ αη∂ мє, ιт`ѕ ωє, ωє αgαιηѕт тнє ωσяℓ∂°___(K)

ωнєη уσυ ¢яу :`( ι ωιℓℓ мαкє уσυ ѕмιℓє ƒяιєη∂ѕ 4-єνα тιℓℓ ι ∂ιє (K)

Friendship is 4-ever..It never dies..True friends stay togheter..Never say goodbye (L)

You & Me Against The World (*)

(arkadasının ismi)=»(f)You`ll Always Be My Best Friend!!(f)

[isim] (F)»»(L)««..:: (K)ρє0ρℓє ωαℓк ιη αη∂ συт σƒ му ℓιƒє... 0ηℓу тяυє ƒяιєη∂ѕ ℓєανє ƒσσ∂ρяιηтѕ(K)::..»»(L)««(F)

(l)Love me now,®Hate me never,(k)Be my friend(*)Friends forever

_$girls-stuff$_(L)

*XxX*(*) (isiM) (f)(l)(f) α ∂яєαм ¢σмє тяυє ωнєи ι ѕєє α fяιєи∂ ℓιкє уσυ (f)(l)(f) *xXx*

|[(w)don`t tell me how to pick my friends!*(w)]| i`m good at that, remember(f)~??=»»{i picked you(f)°}|

I like my friends and I`ll never forget them

® (#) (L) The only way to have a friend is to be one!! (L) (#) ®

[ (L) ]Just think of me as the pages in your diary...[ :-* ]

(F)(L) When I See Your Eyes(L)(F)I Always See Your Smile(K)(F)Friends For Ever(K)(L)

(f)Young Girl Don`t Cry(F)

11Güzel Nickler Empty Geri: Güzel Nickler Perş. Mayıs 22, 2008 3:33 pm

DarkZomBie

DarkZomBie
Webmaster
Webmaster

๑ « ° (F) A Dream C0me True When I See A Friend Like Y0u (F) ° » ๑

(*)Young girl don't cry, I'll be right here when your world starts to fall(*)

,,__»(L)»(NaaM)__»You And Me ,,__»Me And You ,,__»Together And Friends 4ever,,__««

(F) (L)All you have to do is call my name and I'll be there for you... (F) (L)

(((f)))»»(L)««..:: (K)Pe0ple walk in and out of my life....0nly true friends leave foodprints(K)::..»»(L)««(((f)))

my_bestfriend_is_you_ :#

(*)my life is about you(*)i never wanna lose you you are my{isim}(*)

*XxX*(*) (isim) (f)(l)(f) α ∂яєαм ¢σмє тяυє ωнєи ι ѕєє α fяιєи∂ ℓιкє уσυ (f)(l)(f) *xXx*

(#) (L) ® The only way to have a friend is to be one ® (L) (#)

(¯`•¸·´¯)(F)(L) I wIsH mY dReAmS cAmE tRuE, bEcAuSe In My DrEaMs I'm AlWaYs WiTh YOU (L)(F)(¯`·¸•´¯)

. (#)...(f) ..isim..(#) ...(f) ...- - - - -» life is beautiful because of...friends like you!

(f) [arkadasının ismi] =»(#) You'll always be my best friend (#) ( Never wanna lose you (8)YOU ARE THE BEST !! (y)

((®)) Like a Rainbow in The SkY, You Are My BuTtErFlY (((F))) ==» (N)aa(M) : My Best Friend! (((L)))

It's All AbOut You

(K)(L) If You Have A Problem, And You Need A Hand, Just Call My Number, Because I'm Your Friend! (L)(K)

si[m] ..::..*(L)*..::.. ωнσ'ѕ тнαт gιяℓ؟..::..*(L)*..::..

(L)°o.O(ark. ismi)O.o° You Are Sweet, Funny And Crazy Just Like Me (L)You 4-ever!

(L)EVERYTHING YOU NEED IS FRIENSHIP (L)

(L)OnLy TrUe FrIeNdS HaVe A PlaCe In My HeaRt(L)

]]¤Only True Friends Have A PleAce In My Hart..((L))

=» you don't have to be crazy to be my friend, but it sure helps! :d«=

=» BesT . FriendS . For ' Ever «= ~
l) ηєνєя ωαηηα ℓєт уσυυ gσ _.xX (l)

(f) Life Is What You Choose (a) (f)

(w)ι ωιsн ѕ¢нσσℓ ωαѕ נυѕт α ηιgнтмαяє(w)

No time for love (L) !

x [isim] x Keep yOur head up__(W)

[xXx]Don`t Leave Me If U (l) Me[xXx]

× me ! myself ånd I .(L)

...::Live Your Own Life::...

Open Your Eyes Can`t You See I`m Not In Love . ;

they say that we can learn something from the teachers like they have a good life we don`t want to become just like them

School is practice for the future, and practice makes perfect, and nobody is perfect, so why practice ?

...ℓιιѕтєη т۵ мy нєαят cаn у۵υ нєαя iт ѕιηg tєℓℓiηg mє t۵ gιvє u єvєяythιηg...

( нєу мιѕтєя ∂נ ωσυℓ∂ уσυ тυяη тнє мυѕι¢ υρ,,!! (

(F) They say in Heaven, Love comes First... We`ll make Heaven a Place on Earth (F)

(8)Bring that beat back (k)(

((*)(L)
[X][x)Hold you in my arms 4-ever
[X]
(L)(*)(

_[(W)] One wOrd _[]

(w)she`s lost inside. no place to go, to dry her eyes.(w)

_(8)nObOdy gOnna lOve me better,, I muSt stiCk with yOu 4-ever(_(L)

( isnt she lovely ( isnt she wonderful
If tHinGs døn't gø YøU®é WaY«» Use My sHouLde® Tø c®Y øn«» Thats wHe®e f®ieNds a®e før »

*I don`t need many friends, but those I have are real, together we`re down for life *

girls just want to have fun

I fOund a naMe,,a special name,,the name iS fOrever written in mY memOry,,!!(l)

you meet me as a stranger you take me as your friend i hope we wil meet in heaven where friendship never ends(F)(K)

(L)A Friend Is Someone Good(L)A Friend Is Someone Nice(L)A Friend Is Someone Sweet(L)A Friend Is Someone Just Like You(L)

––––•(-•(L)(L)BeSt FrIeNdS FoR EvEr Namen;......(L)(L)•-)•––––

(#)(l)My°FriEnDs°ArE°aLwAyS°in°My°HeArT(l)

(F)I Don'T CaRe WhaT Pe0pLe SaY,I TurN ArOuD And WaLk AwaY(F)

Miss You InsiDe Me!(w)

I miss yOu,, every day mOre nD more(w) yOu remain in my hart(L)

i miss you, i miss your smile, i miss your face,,But you are in heaven, never see you again, I miss you so much!!

Dreams cOme True, Just Believe In It__*

I Know You`re Here With Me.. And You`re Protecting Me For Bad Things.. But I Still Miss You(W)

*Just missing that moment of looking in your eyes (U)

уσυя ѕσηg ιη му нєα∂,. мαкєѕ мє тнιηк,. мαкєѕ мє ¢яу,. мαкєѕ мє мιѕѕ уσυ,... (W)(

S. h 0 p a h o l ii c (*)

°¨¨°(*).·´¯`·«¤° isim °¤»·´¯`·.(*)°¨ ¨°°«_ YoU`re Just So sPecial _«° (K)

(A)xxLittleAngelxx(A)

(*)ThE StAr...Grrrrr...I'LL EaT YoU!!:.(6)

°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸©®ãZ¥Gí®¿ÿ°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸

`·.¸¸.·´´¯`··._.·~×°(L)°×..MιZک_AngєL..×°(L)°× ~`·.¸¸.·´´¯`··._.·

(6)Remember my name(6)....(6)You'll be screaming it later!!!!(6)

(K)m!$$ G.nGsT.(K) I (K) love the love (L)

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-