Forum16 The Official Web Site®
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum16 The Official Web Site®

| Forum16 The Official Web Site | Dersler | Proğram Arşivi | Oyun Dünyası | Bilgisayar Teknolojileri ve İnternet | Kültür & Sanat & Tarih | Dizi & Sinema ve Televizyon Dünyası | Müzik | Spor | Güncel Haberler |

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

fıkra(bayan üyelere özürler)

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1fıkra(bayan üyelere özürler) Empty fıkra(bayan üyelere özürler) Çarş. Haz. 18, 2008 12:59 pm

Xoz@nX

Xoz@nX
Administrator
Administrator

Adamın karısı gece yarısı doğum yapmıştı. sabah ilk iş hastaneye telefon edip durumlarını sormak oldu.
-Alo orası doğum servisimi?
-Evet efendim.
-Servis şefi ile görüşebilirmiyim.
Tam o sırada hatlarda bir karışıklık olur ve müşterisiyle konuşan bir otomobil tamircisi hatta girer. cazırt cuzurt kısa bir parazit sesleri ve daha sonra hat eskisi gibi netleşir.
-Alo… alo sesim geliyormu aloo?
-Evet devam edin.
-Sesim şimdi daha iyi geliyor galiba sizinkide düzgün gelmeye başladıda…
-Merak edilecek birşey yok burada herşey yolunda onu iki gün içinde evinize göndeririz.
-Demek herşey yolunda bir problem yok.
-Aslında nekadar zorluk çektiğimizi bilemezsiniz beyfendi. Her tarafını elden geçirdik. İşe yaramaz hale gelen yerlerini değiştirdik iki gün sonra yeniden kullanmaya başlayabilirsiniz.
-Nasıl yeniden kullanabilirim anlayamadım?
-Hiç merak etmeyin sonuçtan çok memmun kalacaksınız girişini daralttık çok fazla genişlemişti,herhalde fazla zorlamışsınız.
-Fa, fa, fakat…
-Yooo hayır hiç itiraz etmeyin zorladığınız belli. Bu arada çıkışıda biraz açtık. Tıkanmıştıda…
-Çıkışmı? nasıl yani?
-Hani gaz çıkan delik canım. O kadar iyi açıldıki şimdi gaz çıkarırken sesini dinlemek bir zevk haline geldi.
-Neeee.?
-Dediğim gibi herşey yolunda. Emin olmak için dün akşam bizzat kendim denedim. herşey okadar iyiydiki neredeyse son model oldu vallahi. Bu sabah yedi kişi birden çıktık üstüne banamısın demedi. Artık öyle hızlıki hiç sormayın çok memmun kalacaksınız çoook

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]