Forum16 The Official Web Site®
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum16 The Official Web Site®

| Forum16 The Official Web Site | Dersler | Proğram Arşivi | Oyun Dünyası | Bilgisayar Teknolojileri ve İnternet | Kültür & Sanat & Tarih | Dizi & Sinema ve Televizyon Dünyası | Müzik | Spor | Güncel Haberler |

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

TTNet'ten bol vitaminli yarışma

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1TTNet'ten bol vitaminli yarışma Empty TTNet'ten bol vitaminli yarışma C.tesi Mayıs 24, 2008 11:39 am

DarkZomBie

DarkZomBie
Webmaster
Webmaster

TTNet'ten bol vitaminli yarışma

TTNet'in öğrenciler için düzenlediği TTNetVitamin Yarışması başladı.

İnternet servis sağlayıcısı TTNet’in öğrencilere eğitimle ilgili konularda bilişim teknolojisini kullanma alışkanlığı kazandırılması amacıyla düzenlediği TTNetVitamin Yarışması başladı.

TTNet'ten bol vitaminli yarışma F1f51c3135db7c14ecfcd4eefb5f88e0

20 Haziran tarihine kadar devam edecek yarışmaya www.ttnetvitaminyarismasi.com adresinden ulaşılabiliyor. Yarışmaya, Milli Eğitim Bakanlığı’nın e-okul sisteminde yer alan ilköğretim okullarında 2007-2008 eğitim-öğretim yılı içerisinde öğrenimine devam etmekte olan ve 6, 7 ve 8.sınıf öğrencileri katılabiliyor.

Yarışmaya katılan her bir öğrenci 'Matematik' ile 'Fen ve Teknoloji' derslerinden seçilmiş konularda, kendi sınıf seviyesindeki 8 etkinliğe ulaşıyor. Milli Eğitim Bakanlığı eğitim müfredatına ve öğrencilerin okullarındaki eğitim düzeyinde elde ettikleri bilgi birikimlerine uygun olarak hazırlanan her etkinliğin farklı eğitsel hedefleri var.

Yarışmaya katılan öğrenciler 20 Haziran tarihine kadar yarışma süresini istedikleri gibi kullanmakta serbestler.

Yarışma sonunda dereceye girecek öğrencilere yurtdışı seyahati, dizüstü bilgisayarlar, sınıflarına eğitim destek paketleri ve ücretsiz ADSL bağlantısı gibi ödüller verilecek.

https://forum16.catsboard.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]